Fullstack Developer (Kotlin a React)

Pro farmaceutickou společnost zaměřenou na vývoj inovativních technologií, které přispívají k lepší péči o pacienty hledáme talentovaného Fullstack Developera se zkušenostmi s Kotlin a React.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Náplň práce:

  • Vývoj a údržba moderních webových aplikací pro farmaceutický průmysl s využitím technologií Kotlin a React
  • Spolupráce s týmem vývojářů, produktových manažerů a designérů na návrhu a implementaci uživatelských rozhraní a API.
  • Analýza požadavků, návrh technického řešení a tvorba čistého, udržitelného kódu.
  • Optimalizace aplikací pro maximální výkon a bezpečnost.
  • Implementace nových funkcí a vylepšení stávajících systémů, s ohledem na potřeby uživatelů
  • Spolupráce s QA týmem na testování a nasazení nových verzí

Požadavky:

  • Zkušenosti s vývojem backendových aplikací v jazyce Kotlin (minimálně 2 roky).
  • Znalost vývoje frontendových aplikací s React (minimálně 2 roky).
  • Zkušenost s RESTful nebo GraphQL API.
  • Znalost databázových technologií, jako jsou PostgreSQL nebo MySQL.
  • Znalost cloudových platforem (AWS, Azure) je výhodou.
  • Schopnost pracovat v agilním týmu (Scrum, Kanban).
  • Dobré komunikační schopnosti a schopnost spolupráce napříč týmy.
  • Výhodou je zkušenost s CI/CD, testováním (unit testing, integration testing) a nástroji jako Docker nebo Kubernetes.
  • Plynulá znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Spolupráce na IČO
  • Pozice je full remote
  • Možnost podílet se na vývoji inovací, které mají přímý vliv na zlepšení zdravotní péče
  • Práce v mezinárodním prostředí s přístupem k moderním technologiím a nástrojům
  • Příležitost pro profesní rozvoj

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Full stack developer React developer

Základní dovednosti

React Kotlin

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 110 000 - 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha