Fullstack programátor (HPP)

BZ Company Internacional, s.r.o. logo

Přibývají nám zakázky, a proto hledáme samostatného a zkušeného fullstack programátora, který se stane součástí našeho týmu. Tato pozice klade důraz především na backend vývoj, ale zahrnuje také důležité znalosti frontendu. Jsme firma sídlící v Olomouci, zaměřená na tvorbu webových stránek, e-shopů, databází a informačních systémů

  • Homeoffice
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Co bude tvou hlavní náplní?

  • Vývoj a správa databází, CRM systémů a informačních systémů na míru.
  • Rozvoj a údržba moderních webů, e-shopů a portálů, které mohou být postavené na vlastním CMS, nebo ojedinělě dalších řešeních jako WordPress či Drupal.
  • Tvorba propojení modulů na míru v našich systémech.
  • Spolupráce s týmem na úpravách a vylepšeních projektů.
  • Testování a ladění aplikací na všech úrovních vývoje.
  • Komunikace a spolupráce s interním týmem a externími programátory.

Co bys měl umět?

  • Backend:
    • PHP, znalost OOP je nutností.
    • Dobrá znalost MySQL – indexy, cizí klíče, návrh struktury databáze.
    • Znalost frameworků (např. Nette, Laravel) výhodou.
    • Optimalizace kódu pro lepší výkon a efektivitu.
  • Frontend:
    • HTML5, CSS3, JavaScript (znalost jQuery výhodou).
    • Znalost CMS platforem (WordPress, Drupal) výhodou.
    • Zkušenosti s preprocesory (např. LESS) jsou plusem.

Očekáváme:

  • Praxi v oboru IT alespoň 3 roky.
  • Logické myšlení, tvůrčí samostatnost a schopnost týmové spolupráce.
  • Zodpovědnost za odvedenou práci a schopnost efektivně řešit problémy.
  • Plynulou znalost českého nebo slovenského jazyka, angličtina na úrovni čtení dokumentace.

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost částečně pracovat remote.
  • Hlavní místo práce: Olomouc.
  • Ohodnocení podle zkušeností a dovedností.
  • Příležitost pro profesní růst, kariérní rozvoj a účast na inovativních projektech.
  • Pružnou pracovní dobu, home office, teambuildingy a vzdělávací kurzy.

Pokud tě tato nabídka zaujala, ozvi se nám a staň se součástí našeho týmu!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Full stack developer CMS developer

Základní dovednosti

crm oop mysql css3

Softskills

logické myšlení samostatnost zodpovědnost

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Olomouc
Termín nástupu 01.11.2024