FullStack Developer

Jsme GRiT, česká softwarová jednička v EDI komunikaci. Od roku 1992 pomáháme českým i zahraničním klientům šetřit čas a náklady, a to díky vlastním softwarovým řešením. Do našeho brněnského týmu hledáme fullstack vývojáře a kolegu, který nám pomůže s rozvojem SaaS řešení LOKIA pro řízení skladů (WMS). Přidej se k nám i ty!

  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Na čem nyní stavíme vývoj:

Front-end

  • NET
  • JavaScript/JQuery
  • Bootstrap
  • Razor syntax
  • Zkušenost s responzivním designem (React) výhodou.

Back-end

  • C#
  • Entity Framework
  • SQL Server
  • TeamCity
  • REST Api
  • Zkušenost s vývojem SaaS řešení/produktu výhodou.
  • Zkušenost s cloud infrastrukturou (ideálně Azure) výhodou.
  • Zkušenost s kontejnery (ideálně Docker) výhodou.
  • Velkou výhodou, nikoliv podmínkou bude pro uchazeče zkušenost s vývojem logistického řešení (ideálně SaaS) a všeobecný přehled v logistice.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

  • Jsi vývojář a máš chuť zkoumat nové technologie a postupy.
  • Jsi proaktivní a nebojíš se výzev.
  • Umíš přetavit zadání do funkčního celku.
  • Zvládneš najít řešení komplexního problému.
  • Jsi týmový hráč, který ostatním poradí a navede k řešení.
  • Máš všeobecný rozhled v IT technologiích.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Full stack developer .NET developer

Základní dovednosti

ASP.NET JavaScript JQuery c# Entity Framework SQL Server TeamCity REST Api Bootstrap Razor syntax SaaS

Výhodou

React cloud Azure Docker WMS

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co ti můžeme nabídnout:

  • Adaptační proces a zaškolení na pozici.
  • Práci v centru Brna v příjemných kancelářích.
  • Přátelský tým, na který se můžeš spolehnout.
  • Práci na moderních cloudových produktech.
  • Otevřenou a skvělou firemní kulturu.
  • Pravidelné team buildingy a firemní akce.
  • Propracovaný systém vzdělávání a rozvoje zaměstnanců.
  • Individuální finanční příspěvek na vzdělávání.
  • Firemní výuka jazyků – AJ a NJ.
  • Stravenkový paušál.
  • Dny volna navíc (sick days aj.).
  • Možnost občasné práce z domova.
  • Individuální rozvržení práce.
  • Příspěvky na penzijní nebo životní pojištění.
  • Finanční příspěvky při významných životních událostech.
  • Internet z domu, notebook, mobil a jiné dárkové předměty.

Proč si vybrat tuto nabídku

- tým a kolegové - podporujeme se, pomáháme si a to i mimo práci. - projekt a výsledky práce. - interní kultura a komunikace.

Informace o pozici

Mzda 45 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno