Fullstack developer .NET/React

Jsme SaaS startup s top investory v zádech, který pomáhá produktovým managerům vytvořit a zefektivnit onboarding jejich webových aplikací. Běžíme celosvětově ve více než 1000 firmách a content vytvořený v našich editorech konzumují miliony koncových uživatelů denně.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
130 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledáme nadšeného fullstack developera se znalostmi Reactu a .NET, který chce dělat práci s reálným dopadem. Pokud tě jinde nebaví dělat jen tabulky a formuláře v Reactu, u nás si užiješ třeba i práci na Chrome extension, integraci s LLM nebo implementaci různých AWS technologií.

Máme skvělý tým zkušených devs — a že nekecáme, si můžeš ověřit na naší hiring stránce, kde kluci o sobě a své práci natočili pár videí.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

Full stack developer .NET developer

Základní dovednosti

.NET React Typescript JavaScript

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Proč si vybrat tuto nabídku

Tvoje práce bude mít velký dopad, budeš mít volnost a samostatnost, zároveň ale k ruce tým seniorních devs.

Informace o pozici

Mzda 130 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Remote