Naprogramuješ webovou appku v Ruby/RoR, Pythonu/Django? Baví Tě AI? Pojď k nám!

Hledáme parťáka do týmu technooptimistů a nadšenců do nových technologií. Ne, že bys měl mít nad postelí vlastní návrh Dyson Sphere, ale je fajn mít jasno třeba v tom, proč AI v současném stavu vývoje neumí počítat, ale zároveň vyšvihne skvělou metalovou verzi Písně proti trudnomyslnosti (link pošleme v případě zájmu výměnou za CV).

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co děláme?

Stavíme webové aplikace pro rostoucí firmy i startupy, řešíme klientům problémy s nadměrnou administrativou nebo příliš velkým množstvím dat, trénujeme modely, aby predikovaly ceny komodit na trhu, vytváříme efektivní nástroje pro sebe i pro další vývojáře a mnoho dalšího.

Koho chceme?

  • Programátora, co je schopný dát dohromady funkční aplikaci v Ruby/Ruby on Rails, Python/Django.
  • Inteligentního člověka, co se dokáže zaměřit na řešení problému a nestydí se k tomu použít tu nejjednodušší cestu, pokud vede k cíli.
  • Někoho, kdo se nebojí nových informací, umí je zpracovat a rád se zlepšuje v tom, co dělá.
  • Parťáka do kanclu (aspoň pár dní v týdnu) na práci i na debaty.

Co bys měl umět:

  • Postavit webovou appku od začátku do konce (nemusí být složitá, ale základy už bys měl mít v malíčku),
  • řešit logické problémy,
  • učit se nové technologie,
  • komunikovat na rovinu,
  • anglicky slovem i písmem (nemusíš být Shakespeare, ale funkční slovní zásoba je nutnost).

Co za to nabídneme:

  • Tým, který ti bude krýt záda, poradí, pomůže a umožní ti růst,
  • plat, který bude stoupat tak rychle, jak bude stoupat tvé zapojení do projektů,
  • klid na práci bez zbytečných dlouhých porad a ranních standupů,
  • volnou ruku v organizaci tvého času - volnou pracovní dobu a možnost částečného homeoffice,
  • příjemnou kancelář 5 minut pěšky od metra na Praze 6,
  • placený čas na studium nových technologií.

Zní to jako fér nabídka?

Napiš nám a nezapomeň zahrnout, co už máš ve vývoji webových aplikací za sebou.

Pokud chceš získat bonusové body, pošli svoji oblíbenou aplikaci genAI, tip na dobré sushi v Praze, nebo svůj oblíbený logický paradox.

Těšíme se na odpověď!

Zdenka

zdenka@timepress.cz

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Full stack developer Python developer

Základní dovednosti

Ruby on Rails Ruby Python Django PHP

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • CSR - společensky odpovědná firma
  • Čas na inovace
  • Finanční bonusy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pet-friendly office
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
  • Skvělý tým profesionálů
  • Stabilní firma

Proč si vybrat tuto nabídku

Last but not least: 1. obýváme kanceláře ve vile na Petřinách 5 minut chůze od metra, 2. pořádáme Ruby srazy, organizujeme přednášky a podporujeme Ruby komunitu, aby bylo vždycky kde sdílet zkušenosti, 3. rádi se vidíme v práci a nemáme problém zajít večer společně na pivo nebo kolegovi na konzert.

Informace o pozici

Mzda 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 6 u metra Petřiny, hybrid