Fullstack developer

Připojte se k dynamickému týmu našeho klienta v bankovnictví a staňte se součástí revoluce v chatbotů a voicebotů! Hledáme talentovanou posilu, která pomůže vytvářet inovativní řešení pro široké spektrum zákazníků i interních uživatelů. Projekty zahrnují vývoj a údržbu chatbotů a voicebotů, které mění způsob, jakým komunikujeme v bankovním sektoru. Pokud máte chuť podílet se na transformaci digitální komunikace, neváhejte a přidejte se k nám!

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Projekt zahrnuje vývoj a údržbu chatbotů pokrývajících široké spektrum témat a tvorbu voicebotů pro různá oddělení. Cílem je vybudovat modulární platformu, která se integruje do různých kanálů, jako jsou sociální sítě, webové stránky a mobilní aplikace, a zároveň spolupracuje s konverzačními a AI řešeními.

Tech stack, se kterým se setkáte:

- JavaScript / TypeScript
- HTTP / WebSocket
- Node.js, Express.js, Ts.ED
- MS SQL / Postgres / Redis
- React / Handlebars.js
- CSS / SCSS / Material UI
- Docker / Kubernetes / Helm charts
- Azure, AWS
- Git / GitHub
- OpenAI / ChatGPT

Budete se podílet na:

- Návrhu řešení nových funkcionalit.
- Rozvoji frontend části chatbotů.
- Vývoji backendových komponent našeho frameworku.
- Návrhu a vývoji našeho API.
- Návrhu moderních a vysoce dostupných backendových služeb.

Co od kandidáta očekáváme:

- Zkušenosti s frontendovým frameworkem JavaScript (React) na pokročilé úrovni.
- Znalosti v Node.js a souvisejících technologiích.
- Dovednosti v nasazování aplikací v cloudových prostředích.
- Komunikační úroveň v češtině a angličtině.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Full stack developer Javascript developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 140 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Praha