IT analytik (se zaměřením na AI)

Pro našeho klienta, který působí v bankovním sektoru, hledáme IT analytika se zaměřením na AI. Pokud tě baví sledovat trendy a chceš získat know-how v této oblasti, tato pracovní pozice je přímo pro tebe.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Požadavky na kandidáta:

  • Min. 1 rok zkušeností s ChatGPT nebo podobnými AI nástroji
  • Aktivně sledujete trendy v oblasti AI
  • Rozumíte principům prompt engineeringu a vektorovým databázím
  • Umíte přeložit požadavky byznysu do IT jazyka a srozumitelně je dokumentovat
  • Máte výborné komunikační dovednosti a nebojíte se klást otázky, které vedou k efektivnímu řešení problému
  • Znáte nástroje jako Enterprise Architect (EA) nebo Visio, a orientujete se v notacích UML nebo BPMN
  • Jste proaktivní, samostatní a máte schopnost dívat se na problém z širší perspektivy
  • Dokážete se vcítit do potřeb koncového uživatele a zohlednit je při návrhu řešení
  • Aktivně se zajímáte o technologické a finanční novinky a máte chuť přispět ke zlepšení nabídky služeb pro klienty
  • Nebojíte se prezentovat před kolegy nebo větším publikem

Náplň práce:

  • Analýza integračních závislostí mezi systémy v bance při implementaci změnových požadavků
  • Tvorba nových řešení v dopadových systémech včetně revize odhadů pracností a variant řešení
  • Spolupráce s týmy napříč bankou, šíření povědomí o našich projektech a budování pevných vztahů
  • Práce s nejnovějšími technologiemi v oblasti generativní AI

Další informace:

  • HO: cca 3 dny on-site
  • Podmínkou je mít předchozí zkušenosti z bankovního nebo finančního odvětví.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Analytik Inovátor, vizionář

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha