Data Analyst - Medior

Jsme inovativní konzultační firma, rozvíjíme oblast Business Intelligence, integrace a datové analýzy. Naším cílem je transformovat data do smysluplných informací a pomáhat našim klientům se efektivně rozhodovat na základě dat. Jsme mladý, kamarádský tým odborníků, kteří sdílí vášeň pro technologii. Hledáme nového člena, který se k nám připojí a pomůže nám dosáhnout našich cílů.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jako Analytik budete zodpovědný za zpracování, analýzu a interpretaci dat s cílem poskytovat klíčové informace, které pomáhají firmě dělat lepší strategická rozhodnutí.
Analýza a interpretace dat:

  • Analýza dat, pochopení struktury a smyslu, popsání do modelu
  • Interpretace výsledků analýz s cílem identifikovat trendy, vzorce a odchylky v datech

Spolupráce s dalšími týmy, analýza požadavků:

  • Úzká spolupráce s obchodními, marketingovými nebo IT týmy při tvorbě datových řešení
  • Nutné porozumět jádru požadavku a dopadu do IT prostředí
Automatizace datových procesů:
  • Návrh a implementace skriptů a automatizačních nástrojů pro zefektivnění práce s daty

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

1 rok praxe SQL Excel Integrace dat ETL/ELT nástroje Reporting

Výhodou

Keboola Databricks Data streams Python R

Softskills

Analytické myšlení Zájem o data a technologie Všestrannost

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • homeoffice
  • roční bonus
  • stravenkový paušál
  • 12 dní studijního volna
  • notebook
  • firemní telefon dle vlastního výběru s neomezeným tarifem a 12 GB dat
  • a další:)

  • Finanční ohodnocení: až 70 000 Kč / měsíc

Proč si vybrat tuto nabídku

Školení: Jsme připraveni investovat čas a zdroje do vašeho rozvoje. Budete mít prostor na další vzdělávání v tomhle zajímavém oboru. Růst v různých IT oblastech: Máte možnost rozvíjet své dovednosti nejen v oblasti BI, ale i v dalších IT oblastech podle vašich zájmů a ambic. Můžete se u nás rozvíjet i v aplikační architektuře, vývoji, procesní analýze a mnoha dalších oblastech.

Informace o pozici

Mzda 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha