Jsi zkušený analytik a chceš zkusit opravdu zajímavý projekt?

Pojď nám pomoci s analýzou kompletně nového řešení pro velkou logistickou firmu! Baví tě mít okolo sebe partu skvělých, chytrých lidí a společně s nimi vytvářet něco užitečného? Jestli ano, tak se těším na tvoji odpověď!

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
155 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pracujeme na transformaci velké logistické společnosti s kompletním change managementem, přerodem z klasického řízení do agilního a zěmny z monoltické architektury do microservisní. V rámci tohoto projektu vyvíjíme kompletní core systém této společnosti sloužící k objednávání, plánování a řízení dopravy kontejnerů z přístavu až po poslední míly.

A hledáme člověka který bude schopen fungovat jako proxy product owner. To znamená, že budeš pravá ruka product ownera a spojka mezi ním a vývojovým týmem.

Co budeš dělat:

  • analyzovat, tvořit a dekomponovat požadavky v Jire
  • prioritizovat požadavky
  • spolupracovat na návrhu řešení s product ownerem, architekty a vývojáři

Co určitě budeš potřebovat:

  • UML, diagramy atd.
  • velmi dobré analytické a strukturované myšlení
  • dobré prezentační a komunikační schopnosti
  • umět řešit problémy a navrhovat jejich řešení
  • rychle se orientovat v komplexní problematice
  • no a kdybys náhodou měl i povědomí o mikroservisní architektuře nebo data/event modelingu, bylo by to skělé!

Na projektu používáme moderní technologie a přístupy (mikroservisní architektura, domein- driven design, event modeling, Angular, .NET, Kubernetes, Agile), takže je to i velká příležitost se něco naučit!

Model práce je 2 dny onsite a 3 dny homeoffice a alokace je nadlouho, takže i stabilní práce.

Na projektu jsme opravdu fajn tým lidí, panuje u nás přátelská atmosféra a u práce nebo i po ní se dokážeme bavit.

Pojď si o tom popovídat, myslím, že to určitě stojí za to!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

UML analýza

Výhodou

microservice architecture Domain Driven Design Data modeling Event modeling

Softskills

týmový hráč odpovědnost spolehlivost analytické schopnosti strukturované myšlení prezentační schopnosti komunikační schopnosti

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Proč si vybrat tuto nabídku

Je to skvělá kombinace práce na hodně zajímavém projektu (komplexní a přínosný projekt + moderní postupy/technologie), super party chytrých lidí, možnosti se zase něco naučit a posunout se dál, mít dobré ohodnocení a k tomu si užít i nějakou tu legraci. A takovýchto příležitostí moc není...

Informace o pozici

Mzda 145 000 - 155 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Uhříněves