Business analytik/čka pro tým KYC Review

Pro našeho významného klienta z bankovního prostředí hledáme externího Business analytik/čka pro tým KYC Review. V bance pracujeme agilně v menších, multifunkčních odděleních. Agile nám umožňuje velmi rychle dodávat kvalitní řešení, která přesně odpovídají potřebám klientů i kolegů v jiných částech banky. Každý z nás plně odpovídá za svůj dílčí úkol. Se stejnou odpovědností přistupuje celá banka i k udržitelnosti, ať se týká stavu planety nebo společnosti. Dopravujeme se elektrickými auty Šk

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
8 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Co u této role budete dělat?

  • Analýzy business procesů a datových toků v IT systémech banky
  • Navrhovat zpracování business procesů ve spolupráci s IT architektem
  • Analýzy změnových požadavků a návrh realizace změny
  • Dopadové analýzy při změně zdroje
  • Analyzování, modelování, navrhování, vývoj, nasazení a podpora DWH&BI řešení

Co u této role očekáváme?

  • Obecné povědomí o technologiích a zpracování dat
  • Znalost business analýzy a tvorby business zadání
  • Výhodou zkušenost s ESG procesy případně datová analýza
  • Proaktivní přístup, samostatnost
  • Schopnost komunikovat s business uživateli i vývojáři
  • Praktická zkušenost s nástroji JIRA, Confluence
  • Znalost práce s EA nebo jinými modelovacími nástroji výhodou
  • Schopnost pracovat v agilním a hybridním prostředí (home-office, on-site)
  • Schopnost vést tým lidí/chapter

Co by Vás mohlo ještě zajímat?

  • Místo výkonu práce se nachází v Praze.
  • Forma spolupráce: IČO
  • Rozsah spolupráce: Full-time,
  • 2 dny onsite, 3 dny možné HO
  • Délka alokace: min.1 rok
  • Možný nástup: ASAP

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik Analytik

Základní dovednosti

uml bpmn sql jira confluence

Softskills

komunikace vyjednávání

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 5 000 - 8 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 17.10.2024
Termín nástupu 01.11.2024