Senior BI Developer

Do Data Warehouse Analytics týmu hledáme Senior BI Developera. Tato role je klíčová pro integraci dat do Snowflake, využívání DBT pro transformaci dat a vytváření přehledných Power BI reportů. Připojíte se k 7-člennému týmu, který se skládá ze 2 BI developerů, 2 DW engineerů, 2 testerů a jejich Team Leadera - Tomáše. Na této pozici se budete podílet na přípravě reportů, které pomohou našim interním stakeholderům se efektivně rozhodovat na základě dat.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • IDC
  • Ostrava nebo remote

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Integrovat data z našeho interního Datahubu do DWH.
  • Využívat DBT pro transformaci dat v rámci DWH a jejich přípravu pro finální reporting.
  • Komunikovat s interními stakeholdery a převádět jejich požadavky do technických řešení v rámci našeho DWH.
  • Navrhovat a vyvíjet Power BI reporty a dashboardy.
  • Mentoring juniorních členů týmu a neustálé zlepšování týmových znalostí a vědomostí.
  • Udržovat si přehled o nejnovějších trendech v oblasti dat a BI, neustále zlepšovat naši datovou infrastrukturu.

Jaké technologie požíváme?

  • DBT
  • Snowflake
  • PBI
  • Gitlab

Co od vás potřebujeme?

  • Alespoň 3 roky zkušeností s SQL a modelováním dat v DWH.
  • Alespoň 2 roky zkušeností s DBT.
  • Alespoň 3 roky zkušeností s Power BI nebo jiným BI nástrojem.
  • Zkušenosti se Snowflake výhodou.
  • Silné analytické myšlení a dobré komunikační schopnosti.
  • češtinu i angličtinu na komunikativní úrovni.

About IDC

IDC helps IT professionals, business executives, and the investment community make fact-based decisions on technology purchases and business strategy. More than 1,100 IDC analysts provide global, regional, and local expertise on technology and industry opportunities and trends in over 110 countries worldwide. For 50 years, IDC has provided strategic insights to help our clients achieve their key business objectives. IDC is a subsidiary of IDG, the world's leading technology media, research, and events company.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

SQL Power BI dbt

Výhodou

snowflake

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co Vám nabízíme my?

  • Flexibilní pracovní dobu. (s fixními hodinami: 09:00 – 15:00).
  • Možnost práce plně na dálku, ale rádi bychom Vás měli alespoň 1x týdně v naší kanceláři v Ostravě.
  • 5 týdnů dovolené.
  • 3 “sick days”.
  • Mezinárodní pracovní prostředí.
  • Pracovní poměr nebo spolupráci na IČO.
  • Stravenkový paušál (95 Kč/ den) a flexipassy (1 200 Kč/ měsíc).

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Místo pracoviště Ostrava nebo remote