IT Analytik

Hledáme analytika se zkušenostmi v modelování řešení a tvorbě analýz. Náplní práce je návrh API, modelování služeb a databází v Enterprise Architectu dle interních metodik, spolupráce s týmem vývojářů, analytiků a testery, a podpora při testování. Požadujeme minimálně 3 roky praxe, znalost UML a SQL, analytické myšlení a proaktivní přístup. Výhodou je znalost korporátního prostředí, ideálně bankovního.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Náplň práce:
- Navrhovat řešení na základě zadání.
- Modelovat v Enterprise Architectovi - realizaci/logiku služeb, návrh API, mapování okolních API, realizaci obrazovek, logický návrh DB.
- Modelovat dle interních metodik.
- Spolupracovat s kolegy v týmu i mimo tým: analytiky, vývojáři, testery, obchodními útvary banky a externími dodavateli.
- Zajišťovat podporu během testování.

Požadavky:
- Praktická zkušenosti s tvorbou analýz (alespoň 3 roky)
- Analytického a logického myšlení
- Znalosti UML
- Znalosti SQL, programování výhodou
- Znalosti AJ (alespoň pasivně)
- Kreativity a týmového přístupu
- Spolehlivosti a proaktivnosti
Výhodou je:
- znalost prostředí banky či jiné korporátní (ideálně bankovní) kultury

Výstupy práce:
- Sekvenční diagram služby, popis logiky
- Návrh rozhraní
- Mapování na DB služby

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

Enterprise Architect API UML SQL

Výhodou

programování znalost bankovního prostředí

Softskills

analytické a logické myšlení kreativita týmový přístup spolehlivost proaktivnost

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 20.09.2024
Termín nástupu 01.10.2024