Medior Business/System Analytik na mezinárodní produkt

Věříš, že máš skvělé analytické myšlení a baví Tě svět informačních technologií? Nebojíš se nových výzev od našich zákazníků po celém světě? Pojď se s námi podílet na realizaci a rozvoji našeho mezinárodního produktu DecisionRules! Mezi hlavní DR zákazníky patří inovativní fintechy, logistické společnosti, finanční instituce, pojišťovny, e-commerce a služby.

  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

  • analýzy požadavků klientů, návrhy řešení a jejich realizace
  • business a systémová analýza nových funkcionalit aplikace
  • příprava specifikace pro vývojový tým
  • průběžné ověřování funkcionalit v průběhu vývoje a následné testování
  • revize uživatelského rozhraní UX/UI
  • investigativní práce kolem všemožných moderních technologií a nástrojů v kontextu našeho produktu
  • rozvoj produktu z pohledu integrace s jinými platformami

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

přehled v IT technologiích JSON Rest API Kafka

Výhodou

JavaScript Python SQL BPMN UML CRM ERP process workflow

Softskills

analytické myšlení prezentační dovednosti kreativita tah na branku

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • podpora pro vzdělávání ve formě 12 dnů placeného studijního volna ročně a hrazené certifikační zkoušky
  • příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • firemní telefon s tarifem
  • firemní notebook
  • příspěvek na elektroniku
  • moderní kanceláře v centru Prahy
  • roční finanční bonus
  • teambuildingy a sportovní akce (hory, voda, lasergame)

Proč si vybrat tuto nabídku

Staneš se součástí startupového týmu pracujícho na produktu, který prodáváme do celého světa.

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Anglická 140/20, Praha 2
Termín nástupu 03.06.2024