Tester

Pro našeho klienta z bankovního prostředí hledáme Medior/Senior Testera. Za účelem rozšíření testing týmu pro projekt P25 – Náhrada systému zahraničních plateb a WAY4 – Náhrada kartového centra.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
7 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Popis a požadavky k pozici:

Manuální systémově integrační testování, testování funkčních změn a příprava testovacích dat a podpora UAT testerů.

MUST HAVE:

  • znalost Postman, PLSQL Developer, Mockoon, Kibana
  • znalost JIRA, xRay
  • samostatnost
  • aktivní řešení problémů
  • aktivní komunikace s ostatními členy týmu

NICE TO HAVE

  • znalost bankovního prostředí
  • znalost oblasti zahraničních plateb

Obecné informace:

  • test tým bude ve finální fázi čítat tři Test Managery a přibližně deset Testerů
  • primárně bude probíhat komunikace v ČJ, dokumentace bude vedena v ČJ
  • AJ úroveň AJ A1/A2 (slovem/písmem) defekt mngmt
  • rozvržení pracovního týdne v době zaučení je předpoklad 3 x HO a 2 x Onsite, po zaučení převážnou část týdně HO nebo dle domluvy s přímým nadřízeným
  • v rámci pozice nebudou probíhat služební cesty
  • začátek spolupráce od 12/2024 nebo 1/2025 (dle možností kandidátů)
  • odhadovaný konec 1/2026 (s možným přesahem do období po 1/2026)
  • pozice budou využívány na full time

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Tester

Základní dovednosti

Postman pl/sql Developer Mockoon Kibana JIRA xRay

Výhodou

Znalost bankovního prostředí Znalost oblasti zahraničních plateb

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 5 000 - 7 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 01.12.2024