IT Specialista pro EDI výměnu dat mezi naším systémem a systémy zákazníků

Jsme specialisté v oboru zásilkových přeprav a logistiky a jsme jedním z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme více než 1 000 zaměstnanců a stále rosteme. Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialisty pro výměnu dat se systémy našich zákazníků do Ejpovic u Plzně. Přijď mezi nás a poznej svět přeprav zásilek pro e-commerce a další velké a zajímavé zákazníky! O pozici se můžeš ucházet, pokud máš už s tímto IT oborem předchozí, alespoň dvouletou, zkušenost.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • Geis CZ
  • Zemská 211, 337 01 Ejpovice

Popis pozice

CO U NÁS MŮŽEŠ DĚLAT A CO SE MŮŽEŠ NAUČIT

  • budeš technicky podporovat a podílet se na řešení elektronické výměny dat (EDI) mezi našimi systémy a systémy našich zákazníků
  • budeš pracovat s API a restAPI a navrhovat architekturu API a EDI napojení
  • poznáš procesy toku zboží a jeho elektronické evidence
  • seznámíš se s fungováním systému pro řízení přeprav (TMS)
  • budeš se podílet na implementaci a testování nových SW funkcí a provádět datovou analýzu
  • budeš spolupracovat v týmu s českými i zahraničními kolegy
  • budeš se podílet na projektech v rámci střední Evropy
  • Tvůj hlavní pracovní nástroj bude integrační server Microsoft BizTalk, na jehož funkce a obsluhu ti zajistíme interní a externí školení
  • získáš dlouhodobou perspektivu profesního rozvoje v nadnárodní a stabilní společnosti, patříme mezi leadery u nás i v zahraničí

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

IT mimo škatulky Tester

Základní dovednosti

EDI sql c# .NET API MicrosoftBizTalk

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • pružný začátek a konec pracovní doby
  • skvělý tým kolegů
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenkový paušál
  • firemní vzdělávání a jazykové kurzy AJ a/nebo NJ
  • možnost získat Multisportkartu za výhodných podmínek, vitamínové balíčky
  • vánoční odměny
  • příspěvky do kafeterie – Edenred karta (příspěvek na kulturu, zdraví a sport)
  • možnost speciálního telefonního tarifu od O2
  • odměny za životní a pracovní jubilea
  • příjemné pracovní prostředí na pobočce v Ejpovicích
  • notebook, mobilní telefon
  • příležitost pro profesní růst a zvyšování odborných znalostí v oblasti IT a logistiky

Proč si vybrat tuto nabídku

• jsi technicky zaměřený/á a orientuješ se ve světě IT • máš chuť učit se novým věcem, proniknout do procesů zásilkových přeprav a hledat nová řešení • rád pracuješ v týmu • umíš analyticky myslet a přemýšlet v souvislostech • orientuješ se v SQL • máš alespoň základy programování v .NETu • zvládneš komunikovat v angličtině, němčina bude skvělý bonus navíc Pak jsi pro nás skvělým kandidátem a naučíme tě ještě mnoho nového!

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Zemská 211, 337 01 Ejpovice
Termín nástupu 01.08.2023