Tester Daily Banking Subscription

Pro našeho významného klienta z bankovního prostředí hledáme externího Tester Daily Banking Subscription.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
7 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Co vás na této pozici čeká a co je třeba umět?

  • Samostatné psaní testovacích skriptů, včetně automatických Assertions v SoapUI.
  • Porozumění popisu API služeb ve Swaggeru.
  • Návrh testů (Test Analýza) – identifikace potřebných testů a jejich implementace pro API služby.
  • Zkušenost s nahlížením do databáze (SQL znalost).
  • Zkušenost s nahlížením do logů, ideálně v nástroji Kibana.
  • Práce s JIRA (vytváření test casů, exekuce testů, zakládání Bugů).
  • Zkušenost v oblasti BE testování, zejména s testováním API služeb.
  • Samostatnost při psaní testovacích skriptů.
  • Schopnost pracovat s logy a rozumět jejich výstupům.
  • Zkušenost s nástroji jako SoapUI, Swagger, Kibana, JMeter a JIRA.
  • Dobré komunikační schopnosti skrze více týmů.
  • Schopnost si zjistit potřebné informace.
  • Automatizované testy Groovy, javascript.

Co by Vás mohlo ještě zajímat:

  • 1. kolo Online – praktická ukázka práce/automatizace v nějakém testovacím nástroji (SoapUI, Postman) pro prezentaci svých znalostí (dopředu si připraví kandidát), 2. kolo Osobní Praha
  • Místo výkonu práce se nachází v Praze.
  • Forma spolupráce: IČO
  • 2 dny onsite, 3 dny možné HO
  • Rozsah spolupráce: Full-time
  • Nástup: ASAP

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Tester Automatizované testování

Základní dovednosti

JIRA Test Analýza SQL Kibana SoapUI Swagger JMeter

Jazyky

Česky – plynule

Informace o pozici

Mzda 5 000 - 7 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 31.10.2024
Termín nástupu 01.11.2024