QA inženýr/ka (zavedení systému automatizovaných testů)

Máš rád/a pocit, když pod tvýma rukama vzniká perfektně nastavený systém? Pak máš jedinečnou šanci stát se klíčovou osobností testování našeho produktu Alveno, docházkový a HR systém!

  • Plný úvazek
Mzda
65 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co na tebe čeká:

  • Vytváření automatizovaných testů – hledáme zkušeného mediora nebo seniora, který dokáže nastavit a zavést systém automatizovaného testování. V oblasti technologii nemám preferenci, doporučení necháme na tobě.
  • Manuální testování – ne všechno jde zautomatizovat, takže nezbytnou součástí pracovního dne bude i manuální testování.
  • Technická pomoc – očekáváme, že budeš poskytovat second level podporu, tj. budeš spolehlivou spojkou mezi konzultanty a vývojáři při řešení složitějších chyb v produktu.
  • Koordinace vydávání produktu – budeš zodpovídat za to, aby byla dokumentace stále aktuální, věděli jsme, co v jaké verzi najdeme a jaké změny byly v produktu provedeny.
  • Udržování technické a klientské dokumentace – budeš tvořit nápovědy pro klienty a natáčet instruktážní videa pro zákazníky (bez potřeby zobrazovat tvář, jen nasnímání obrazovky a hlasu).

Koho potřebujeme?

  • Proaktivní a komunikativní osobnost se schopností převzít zodpovědnost za hřiště testování. Potřebujeme někoho, kdo má adekvátní zkušenosti, nečeká na zadání, práci vidí a dokáže si své potřeby interně vykomunikovat.
  • Pokročilé znalosti automatizovaných testů odpovídající naší potřebě vymyslet a zavést systém automatizovaného testování pro produkt.
  • Analytické myšlení, tj. schopnost přemýšlet "za roh".

Na co dalšího se můžeš těšit?

  • 2 produkty - čeká na tebe jak práce na docházkovém, tak HR systému se zákazníky v ČR a na Slovensku (www.alveno.cz)
  • Okamžitý dopad tvojí práce – produkty poskytujeme formou SAAS, takže každá odchycená chyba zlepší den desetitisíce uživatelům.
  • Zodpovědnost za hřiště kvality – budeš mít přehled o všech funkcích produktu, které přichází k zákazníkům.
  • Spolupráce v týmu – budeš spolupracovat se 6 programátory, konzultanty podpory a product ownerem.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Práci pro Férového zaměstnavatele roku dle hodnocení zaměstnanců na Atmoskopu.
  • Super šéfa a veselou partu, pro kterou je Alveno srdcovka.
  • Možnost organizovat si práci dle svých potřeb a pracovat i home office (2-3 dny v týdnu v office, zbývající část týdne klidně z home office).
  • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, výborné kafe, džusy a další dobroty v našem firemním Work Café, nadstandardní vybavení kanceláří.
  • Firemní a týmové akce, firemní vzdělávání.

Dává ti to smysl? Pak dej o sobě vědět!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Tester Automatizované testování

Jazyky

Česky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • IRESOFT je spíš životní styl než práce,
  • tvé slovo bude slyšet,
  • uvolníš se v neformálním prostředí,
  • práce ti bude dávat smysl,
  • agilní mindset napříč celou firmou,
  • svoboda výměnou za zodpovědnost,
  • hybridní forma spolupráce
  • 5. týden dovolené, flexibilita a svoboda, stravenkový paušál,
  • firemní akce (rozuměj hodně firemních akcí :-))
  • kafe, džusy, ovoce a další pochutiny v našem Work Café
  • moderní a vyladěné kanceláře na Purkyňce.

Proč si vybrat tuto nabídku

Chceme vybudovat takovou firemní kulturu, která nás bude bavit, a ve které může být většina lidí šťastných většinu dní. Vytváříme společnost založenou na svobodné a zodpovědné firemní kultuře, která si váží svých lidí a zakládá si na přátelství, důvěře a lidském přístupu.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 65 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Purkyňova 99, 612 00 Brno