Senior Tester

V Bratislave obsadzujeme pozíciu Seniorného technologického testera, ideálne z bankového alebo finančného sektora.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Koho hledáme?

  • Zkušenosti s testováním minimálně 2 roky
  • Velkou výhodou je bankovní prostředí (znalost bankovních produktů)
  • Výborné analytické myšlení, zkušenosti s tvorbou testovacích případů
  • Znalost práce s SQL, Soap UI, Postman - testování dle požadavků
  • Znalost databázových testů
  • Praktické zkušenosti s nástrojem Jira - testy, defects
  • Zodpovědnost, spolehlivost, proaktivní přístup, samostatnost
  • Výborná znalost písemného i ústního projevu slovenštiny/češtiny a angličtiny
  • 50% onsite v Bratislave / 50% home-office

Toto je vaše role

  • Studium dokumentace
  • Revize a přepracování testovacích případů
  • Testování pomocí testovacích případů
  • Záznamy, přezkoušení závad
  • Příprava regresní sady testů
  • Hlášení závad a stavu testu
  • Příprava školicích materiálů, školení interních testerů v agendě
  • Pravidelný reporting a komunikace s Test managerem
  • Úzká spolupráce dalších zainteresovaných stran

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Tester Automatizované testování

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co vás čeká v Qinshiftu?

  • Příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí v jedné z největších softwarových vývojářských společností v EU
  • Prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizovat vlastní nápady a příležitostí učit se novým věcem a přístupům
  • Máte možnost ovlivnit své směřování ve firmě
  • Vysoce kvalitní hardware a software, přístup k nejnovějším technologiím a konkrétním projektům
  • Příležitosti ke zlepšení vašich jazykových znalostí, jsme významným globálním hráčem
  • V Qinshift získáte kvalitní podporu ve svém rozvoji díky široké nabídce interních i externích školení, takže můžete posouvat hranice svých kompetencí
  • Nabízíme Vám benefity jako lekce EN/DE/ES, MultiSport karta, sick days, příspěvek na stravování, spousta firemních akcí, kancelář v Bratislavě s kvalitním vybavením pro sportovce a milovníky jídla a kávy, částečný home office po vzájemné dohodě, popř. více
  • Základní složka mzdy od 1700 Eur hrubého měsíčně - přesná výše mzdy závisí na skutečných znalostech a zkušenostech, kvalifikaci a odbornosti kandidáta

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Bratislava, Slovenská Republika
Termín nástupu 09.09.2024