Java & Spring developer

Máme volnou židli pro Java developera! Jsme středně velká IT firma a denně pomáháme našim zákazníkům zjednodušovat a automatizovat procesy, navrhujeme nové aplikace a poskytujeme business consulting i team lease. V poslední době jsme dodávali například integraci procesu rušení účtů s internetovým bankovnictvím, procesy pro obsluhování datových schránek nebo softwarem pro komunikaci s platebními protokoly SWIFT a SEPA.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co budeš dělat

  • Podílet se na navrhování nových i zlepšování stávajících aplikací.
  • Budeš zodpovídat za různé části aplikace od struktury až po použité technologie.
  • Vymýšlet s kolegy v týmu ta nejlepší řešení a vzájemně si budete taky poskytovat CR.
  • Implementovat SW řešení podle byznys zadání.

Jak si tě představujeme

  • Máš zkušenosti s vývojem v Javě za použití frameworku Spring frameworku, pár hotových projektů za sebou, a chuť dělat další.
  • Umíš pracovat s  relačními databázemi, víš co je hibernate a znáš základy SQL.
  • Víš jak psát kvalitní kód, design patterns a jUnit testy pro Tebe nejsou sprostá slova.
  • Víš jak správně navrhnout a implementovat REST rozhraní.
  • Víš jak funguje messaging (Kafka, RabbitMQ).
  • Víš co je GIT a Maven a umíš je používat.
  • Umíš pracovat v týmu, zvládáš komunikovat s kolegy a není pro tebe problém se ozvat když ti něco není jasné.
  • Není ti cizí se učit od kolegů, případně je sám/sama něco přiučit.

Výhodou:

  • Znalost Kotlin nebo ochota se ho naučit.
  • Základní znalost FE vývoje (typescript, React)  a chuť se v tomto směru rozvíjet.
  • Znalost Kibany a elasticsearch.
  • Znalost Docker, Openship, Gitlab a pipelines.

Tech stack

  • Backend píšeme v Javě / Kotlinu za použití Spring MVC frameworku.
  • Frontend je psán v TypeScriptu a Reactu.
  • Komunikace s ostatními systémy probíhá přes REST, SOAP a Kafku.
  • Primární databází je nám OracleDB, sekundárně používáme Elasticsearch.
  • Kód máme uložen na selfhosted Gitlab a aktivně využíváme CI/CD pipelines.
  • Kód běží v OpenShiftu, na infra a DevOps máme specialisty.
  • Jako IDE využíváme primárně IntelliJ Ideu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer Kotlin developer

Základní dovednosti

java spring sql design patterns jUnit testy rest messaging git maven

Výhodou

kotlin fe vývoj kibana elasticsearch docker openshift gitlab pipelines

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co tě u nás čeká

  • Tým profíků, od kterých se můžeš učit a velkou podporu ve vzdělávání.
  • Zázemí stabilní firmy se kterou můžeš počítat i do budoucna, máme za sebou deset let a na dalších deset se chystáme.
  • Přátelský kolektiv stavěný na naslouchání a otevřené komunikaci.
  • Teamleadery, kteří rozumí své i tvé práci.
  • Při spolupráci na HPP balíček dalších fajn benefitů:
  • podporu pro vzdělávání a certifikaci v rámci zvolené odbornosti - až 12 dní studijního volna ročně,
  • finanční hodnocení odvíjející se primárně od tvého úsilí, dovedností a dosažených výsledků,
  • 5 týdnů dovolené,
  • multisportka,
  • stravné,
  • roční bonus a další.

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha