Java Developer

Hledáme zkušeného softwarového vývojáře, který má silné znalosti v oblasti Java 11+, Spring, Hibernate. Budeš klíčovým členem našeho vývojového týmu a budeš se podílet na návrhu a implementaci softwarových řešení pro jednoho z našich bankovních klientů.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co požadujeme?

  • Znalost jazyků Java 11+, Spring a Hibernate
  • Zkušenosti s vývojem logiky pro nové komponenty a implementací architektury mikroslužeb
  • Důkladné porozumění a praktické zkušenosti s webovými službami JSON a XML
  • Znalost EA
  • Schopnost navrhovat procesy s využitím stávajících komponent, včetně kódování, ladění, testování a nasazení do vývojového prostředí
  • Znalost technologie React je výhodou
  • Schopnost pracovat samostatně i v tým
  • Nutná plynulá čeština, angličtina na komunikativní úrovni
  • U seniorních kandidátů podpoříme zájem o technologický rozvoj týmu a řešených projektů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Java EA Spring Hibernate

Výhodou

React

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci EU
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • možnosti zdokonalit se v jazykových dovednostech, jsme významným celosvětovým hráčem
  • v Qinshift získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení, můžeš tak posouvat hranice svých kompetencí
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/ES, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí kanceláří v Praze na Palmovce s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě možnost částečného home office, a další

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha