Senior JAVA Developer pro bankovní sektor

Pro našeho klienta hledáme seniorního Java vývojáře. který má možnost přejít do pozice Tech Leada a vybudovat si tým. V současné chvíli probíhá přípravná fáze projektu pro nový core systém v bance. Těšte se na práci v přibližně 10 agilních týmech, kde každý tým čítá kolem 8-10 kolegů.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
8 500 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

  • Práce na návrhu a implementaci nových funkcionalit v rámci core systému - tvorba mikroslužeb, optimalizace stávajícího kódu a řešení technických problémů.
  • Spolupráce s architekty na definování systémové architektury - rozhodování o použití technologií, návrh rozhraní mezi službami a optimalizace výkonu.
  • Testování nových funkcionalit, opravy chyb a ladění výkonu systému - jednotkové a integrační testy, ladění v reálném prostředí.
  • Práce v týmu s dalšími vývojáři, testerem, analytiky a dalšími kolegy s cílem řešit problémy a sdílet know-how.
  • Vytváření dokumentace kódu, technické specifikace a návody pro ostatní členy týmu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Java 17 OpenShift Microservisní architektura AWS

Výhodou

Docker Kubernetes

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zázemí velké firmy s duší startupu
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Individuální přístup a poznávání
  • Příležitost k rozvoji prostřednictvím projektů, vzdělávacích akcí a meetupů
  • IT kurzy se slevami
  • Možnost objednání Multisport karty
  • Car sharing
  • Zapůjčení pracovního zařízení - notebooku, mobilního telefonu
  • Využití našeho Hubu
  • Příjemné moderní kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách

Informace o pozici

Mzda 8 500 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 02.09.2024