Java Developer (medior až senior, Anděl, hybrid, kapitálové trhy)

Tým TA vyvíjí špičkové softwarové řešení pro správu a distribuci podílových listů. Podle AKAT ČR prochází 70 % distribuce cenných papírů v ČR právě přes naše systémy, což nás činí klíčovými hráči v této oblasti. Jelikož "té áčko" stále vylepšujeme, hledáme posilu pro tento tým! Kdo je ARBES? ▷ Více než 30 let přinášíme inovativní softwarová řešení pro banky a kapitálové trhy. Kombinujeme technologie s hlubokými zkušenostmi a vytváříme jedinečná řešení kvalitně a efektivně.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

◢ CO BUDEŠ DĚLAT NA DENNÍ BÁZI:

  • V průběhu zaučovací doby budeš dostávat již reálné úlohy k vypracování vždy se zpětnou vazbou mentora.
  • Běžná pro tebe bude komunikace s dalšími členy týmu (Sr. Developer, Tester, Analytik).
  • Problémy řešíme pomocí Jira, v případě závažných problémů je nastavena eskalační matice.
  • Podílet se na návrhu softwarového designu nových modulů a aplikací.
  • Vyvíjet řešení pro významné nadnárodní společnosti z finančního sektoru a kapitálových trhů.
  • Psát, analyzovat a optimalizovat kód.
  • Komunikovat s analytiky a testery.
  • Používat nástroje pro verzování zdrojového kódu.
  • Řešit produkční incidenty.
  • Budeš pracovat buď na produktu TA nebo na řešení pro klienta v oblasti leasingu.

✔️ CO BYS MĚL/A UMĚT:

  • Zkušenost s Java 8+ na úrovni mediora až seniora.
  • Pojmy jako Spring Boot, SQL. Git, Enterprise Architect ti nejsou cizí!
  • Vývoj v BE.
  • Čtení technické dokumentace v angličtině.
  • Webové technologie a všeobecný rozhled ve světě Java.
  • Komunikace, pečlivost, týmovost a zájem se rozvíjet ve světě IT.

Pakliže je tato náplň práce v tvé množině zájmů a splňuješ naše očekávání ohledně technologií, čti dál zda i my splňujeme tvá očekávání níže.

◢ SEZNAM SE S TÝMEM A PROJEKTY:

  • Tým TA se skládá z testerů, konzultantů, IT/SW analytiků, delivery a project manažera a vývojářů.
  • Jsme produktová společnost, každý tým má svůj produkt a projekty tříděné dle klienta. Každý pracovník je alokován dle klienta. Tudíž projektů bude více, nikoliv jen jeden.
  • O produktech se dozvíš ZDE.

⭐ PROCES NÁBORU:

Zašli nám tvůj profil ▶️ Pohovor/testování znalostí ▶️ Zpětná vazba, Poslání nabídky ▶️ Podepsání pracovní smlouvy

Těšíme se na tebe,
Val (Recruiter)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Java developer Java developer

Základní dovednosti

Spring Boot Spring Java pl/sql Git Enterprise Architect Jira Confluence

Softskills

Proaktivní otevřený ke vzdělávání

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

 BENEFITY & FIREMNÍ KULTURA

  • Nabízíme finanční ohodnocení dle seniority, smlouvu na HPP nebo OSVČ kontrakt.
  • Získáš znalosti nejen v oboru SW jako takové, ale i v oboru financí a bankovnictví.
  • Kvartální bonus nad rámec ohodnocení – zakládá se na utilizaci přiděleného projektu.
  • Flexibilní pracovní doba (core 9 – 15h), hybridní model HO.
  • Elektronické stravenky v hodnotě 180 Kč.
  • Až 30 dnů volna.
  • Edenred cafeterie: 9 až 20 000,- / rok (cafeterie, penzijní připojištění, multisport).
  • Externí školení a možnost profesního růstu.
  • Pohodová firemní kultura. Všichni si tykáme, organizujeme společné akce a soutěžíme.
  • Relax zóna (šipky, fotbálek, masážní křeslo, šachy), a i sprcha.
  • Parkování auta (občasně) i kola.
  • Pitný režim zdarma (káva, džusy atd.) a každé úterý čerstvé ovoce.
  • Multisport karta.

AKTIVNĚ O NÁS SDÍLÍME NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH. O #ZIJEMEARBES SE DOZVÍŠ NA INSTAGRAMU, FB A LINKEDINU.

Proč si vybrat tuto nabídku

Férové ohodnocení dle trhu ▷ kvartální bonusy (podle hospodářských výsledků a utilizace, vždy budeš vědět jak na tom jsme) ▷ stabilní projekty i pro OSVČ ▷ hybridní režim docházky ▷ sehraný tým profesionálů ▷ ochotně si navzájem pomáháme ▷ dovolená 30 dnů ▷ stravenky 180,- Kč ▷ příjemné prostředí v moderních kancelářích ▷ přátelský kolektiv ▷ nekorporátní firma ▷ férové jednání ▷ možnost směrování kariéry (když dává smysl) ▷ seberealizace na projektech ▷ knowhow, které budujeme přes 30 let jak v technologiích tak v businessu ▷ notebook i pro osobní účely ▷ občas si můžeš svého mazlíčka vzít do kanceláře když budeš chtít ▷ zázemí stabilní firmy!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Plzeňská 345/5, 150 00 Praha