Java Developer

Ahooj z DevCors! Jsme specialisté na vývoj softwarových systémů na klíč. Naším mottem je “Team work, dream work” a řídíme se jím, jak jen to jde. Týmy vyvíjí produkty napříč různými segmenty (zdravotnictví, logistika, silniční doprava). Máš za sebou už několik projektů v Javě a jsi hlava otevřená? Stojíš o práci se super lidmi, kde se nebudeš ani vteřinu nudit? Chceme tě poznat!

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
160 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jak pracujeme?

Děláme vývoj softwarových systémů na klíč. Našim klientům nabízíme vývojářské týmy tak, aby vzájemná spolupráce fungovala co nejlépe. Používáme moderní technologie a dbáme přitom na kvalitu, čitelnost a udržitelnost kódu.

Jak do toho zapadáš?

Zakázek nám přibývá a kapacity nestačí, proto hledáme posilu ke klientovi z oblasti bankovnictví.

Co bys měl mít, aby nám to klapalo?

  • Zkušenosti s vývojem v Javě a pár hotových projektů za sebou, a především chuť v Javě denně pracovat. U nás totiž bude spolu se Springem tvým denním chlebem.
  • Zkušenosti s microservisní architekturou.
  • Znalost tvorby unit testů.
  • Schopnost spolupracovat v týmu, učit se od kolegů, případně sám kolegy přiučit něco nového. Nehledáme sólistu, ale týmového hráče.
  • Angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace.
  • Češtinu na komunikativní úrovni (v rámci týmu jsou kolegové většinou češi a slováci, tak ať se můžeme smát společným vtipům).

Co tě na projektu čeká?

  • Účast na projektu z oblasti bankovnictví - digitální transformace.
  • Vývoj a správa vícero microservices, psaných v Javě a Kotlině - od zadání, po implementaci, testy až po nasazení a provoz.
  • Spolupráce na stavbě aplikace od základů.
  • Budeš zodpovědný za návrh, implementaci a údržbu microservices.
  • Databáze PostgreSQL.
  • Docker a Kubernetes.
  • Agilní vývoj.
  • Používání nástrojů jako Maven, Kafka, GIT, SVN a další.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Java developer Kotlin developer

Základní dovednosti

Java Kotlin Spring Boot REST Git Maven SOAP SoapUI Jenkins Docker Kafka Kubernetes Postman SVN (Subversion) ArgoCD UCD WS

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč by ses měl připojit?

  • Budeš pracovat v super týmu opravdu přátelských a pohodových lidí, kteří vždyckyporadí a pomůžou.
  • Do kanclu se chodí 1-2 týdně, zbytek home-office.
  • Jsi sova nebo ranní ptáče  U nás na tom nezáleží - máme flexibilní pracovní dobu a tvému režimu rádi vyjdeme vstříc.
  • Můžeš s námi počítat i do budoucna. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na IČO.
  • V kancelářích vždycky najdeš něco dobrého na posilnění ????, neomezený přísun kafe ☕je samozřejmostí.
  • Spoustu se toho naučíš a vyrosteš spolu s námi. Rádi ti taky zaplatíme vzdělávací workshopy, konverzace v AJ, akce nebo školení.

Nabídnout ti toho ale můžeme ještě mnohem víc. Ozvi se nám a pojďme probrat možnosti spolupráce. Těšíme se!

Informace o pozici

Mzda 80 - 160 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 01.08.2024