Java (Kotlin) vývojář s přesahem do analýzy

Hledáme vývojáře zaměřeného na Javu nebo Kotlin s přesahem do analýzy! Láká tě zajímavý projekt u jednoho z našich předních klientů? Pak je to nabídka právě pro tebe.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

  • budeš se podílet na modernizaci aplikací a vyřazení jiných z provozu
  • budeš zodpovídat za různé části aplikace od struktury až po použité technologie
  • Tvůj názor a zkušenosti budou mít velký vliv na podobu i funkčnost aplikace
  • implementace SW řešení dle byznys zadání a analyzování dopadů takového řešení
  • budeš pracovat v cca 10 členném týmu specialistů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer Analytik

Základní dovednosti

Java Kotlin Analýza Dopadová analýza

Výhodou

React Bootstrap REST SOAP Kafka Oracle DB Elasticsearch Docker Openshift

Softskills

Analytické uvažování Logické uvažování Prezentační dovednosti Tah na branku

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • podpora pro vzdělávání ve formě 12 dnů placeného studijního volna ročně a hrazené certifikační zkoušky
  • příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • firemní telefon s tarifem
  • firemní notebook
  • příspěvek na elektroniku
  • moderní kanceláře v centru Prahy
  • roční finanční bonus
  • teambuildingy a sportovní akce (hory, voda, lasergame)

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme středně velká společnost s otevřenou firemní kulturou. Náš společný úspěch stavíme na profesionalitě, šikovných lidech a individuálním přístupu k nim, a to jak v oblasti osobního rozvoje, tak hodnocení.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha