.NET developer BE - Markets Technology - Digital Channel

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty na pozici .NET developer BE - Markets Technology - Digital Channel.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
8 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici .NET vývojáře/řky do oblasti „Markets Technology" (Investiční bankovnictví), oblasti finančních trhů. Potřebujeme doplnit tým vyvoje online platformy na obchodování s produkty finančního trhu. Hledáme šikovného alespoň mediora se základní znalostí databází a formátů komunikačních platforem (XML, JSON).

.NET vývoj se týká hlavně integrací na back-end systémy banky včetně různých druhů rozhraní, zpracování dat i datové kvality. Alespoň základní znalost produktů investičního bankovnictví výhodou

Hybridní model práce - zpravidla 2x týdně práce z office v Praze, zbytek možno remote. Možnost denně pracovat z kanceláře.

Jaké technologie potřebujete znát?

  • .NET 8
  • WCF
  • Rest API
  • PostgreSQL/Oracle / MSSQL databáze - SQL/PL-SQL
  • GIT, Azure DevOps
  • XML, JSON

Výhodou jsou tyto znalosti:

  • Javascript / Typescript
  • Angular
  • Confluence Kafka
  • Kubernetes
  • Jenkins

Vývoj bude probíhat v .NET 8 dle vývojových guidelines a standardů banky. Běhově poběží aplikace v k8s private cloud banky. Zkušenosti s automatickou CI/CD pipeline a během aplikací na kubernetes clusterech je vítána.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer Angular developer

Základní dovednosti

.NET8 WCF Rest API PostgreSQL Oracle MSSQL databáze - SQL PL-SQL Azure DevOps git JSON

Výhodou

Javascript / Typescript Angular Confluence Kafka Kubernetes Jenkins

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 6 000 - 8 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 30.09.2024
Termín nástupu 01.10.2024