.NET Developer

Pro našeho klienta z bankovního prostředí hledáme .NET Developera pro tým Finance Services HR na IČO.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
8 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Pro našeho klienta z bankovního prostředí hledáme kandátiy na pozici .NET Developera pro tým Finance Services HR na IČO.

Pozor, projekt je jen do ledna 2025.

Požadavky:

Do týmu HR, který se zabývá technologickou podporou HR procesů, hledáme full-stack developera/ku s primárním zaměřením na vývoj backend .NET s přesahem do front end - Angular, který/á je schopen/a vyvíjet komplexní řešení a inovativně ho dále vylepšovat. Developera/ku, který/á neočekává, že dostane ucelené zadání, co má programovat, ale developera/ku, který/á se bude na zadání ve spolupráci s interními gestory aktivně podílet. Člověka s týmovým duchem a proaktivním přístupem schopného pracovat v týmu i samostatně řešit problémy

Odpovědný/á budete za vývoj aplikací pro HR. Většinu času budete programovat v .NET 8, dále pak budete připravovat integrační i unit testy. Občas potřebujeme i něco málo vytvořit na frontendu a ten řešíme v Angularu. Používáme moderní vývojové nástroje a plně automatické CI/CD pipelines s nasazením do privátního k8s clusteru.

Hybridní model práce - zpravidla 1x týdně práce z office KB v Praze, zbytek možno remote. Možnost denně pracovat z kanceláře.

Co bychom potřebovali?

NET core, ideálně verze 8
Relační databáze (MSSQL, PostgreSQL, Oracle), základy SQL
Angular
REST web services
Práce s GIT, CI/CD nástroji

Vývoj bude probíhat v .NET 8 dle vývojových guidelines a standardů banky. Běhově poběží aplikace v k8s private cloud banky. Zkušenosti s automatickou CI/CD pipeline a během aplikací na kubernetes clusterech je vítána.

Místo výkonu práce se nachází v Praze.
Forma spolupráce: IČO
Rozsah spolupráce: Full-time
HO: onsite – 3:2
Délka alokace: do ledna 2025
Možný nástup: ASAP

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer Angular developer

Základní dovednosti

.net

Výhodou

angular

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 5 000 - 8 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 31.08.2024
Termín nástupu 01.09.2024