DevOps vývojář / specialista

URC Systems, spol. s r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost založená v roce 1998 s cílem realizovat řešení náročných požadavků našich zákazníků v těchto oblastech velení, řízení, informační a komunikační infrastruktury a výkonu činností: vojskového elektronického průzkumu a sledování, ochranného a komunikačního rádiového rušení, působení proti bezpilotním systémům, bezpečnostních složek státu.

  • Plný úvazek
Mzda
65 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pracovní náplň:

  • Návrhu, implementace a správa kontinuálního dodávání (CI/CD) procesů.
  • Automatizace procesů, vývojových stage prostředí a administrativních úkolů
  • Schopnost analyzovat a řešit problémy s výkonem, škálovatelností a bezpečností.
  • Diagnostika a řešení problémů spojených s infrastrukturou a aplikacemi.
  • Spolupráce s vývojáři a dalšími členy týmu na zajištění efektivního vývoje a nasazování aplikací.
  • Připravovat pipeline v gitlabu
  • Pracovat s dockerem
  • Identifikace nedostatků, navrhování vylepšení infrastruktury a oprava problémů
  • PoC-ing nových technologií a řešení, dokumentování a přenos znalostí.
  • Zajištění hladkého provozu vytvářením nástrojů, automatizací, integrací a zajištěním správného monitorování všech komponent.
  • Spolupráce s vývojáři softwaru a softwarovými inženýry
  • Pomoc se zákaznickou podporou pro systémové části platformy.
  • Správa, údržba a tvorba instalátorů v InnoSetup.

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ technického směru (elektro, ICT)
  • Analytické myšlení
  • Pečlivost
  • Schopnost inovovat

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

DevOps admin

Základní dovednosti

DevOps

Výhodou

InnoSetup Gitlab

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Práce na HPP v prosperující české firmy
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí
  • Nápoje na pracovišti zdarma, atd.
  • Mobilní telefon (i pro soukromé účely)
  • 50% příspěvek zaměstnavatele na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Benefitní karta - příspěvek 700,- měsíčně
  • 2 „sick days“
  • 25 dní dovolené ročně
  • Firemní parkoviště pro soukromá vozidla

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 65 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno