Nájde sa špecialista so záujmom o DevOps a dobrou znalosťou Kubernetes?

Pre interný team silne datovo-orientovanej firmy hľadáme skúsenejšieho kolegu, ktorý sa zaujíma o DevOps a má dobré znalosti Kubernetes.

  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Čomu sa budeš venovať:

  • Správe hybridnej a on-premise infraštruktúry – interné IT sa primárne zameriava na backoffice infraštruktúru, ktorá je väčšinou umiestnená on-prem alebo v privátnom cloude.
  • Okrem toho poskytujú služby aj projektom v rámci Delivery, ktoré využívajú cloudové technológie.
  • Prevádzke a administrácii on-premise Kubernetes klastrov.
  • CI/CD procesom – automatizácii buildov a nasadzovaniu aplikácií cez GitLab CI a Helm.
  • Kontejnerizácii – Docker, Kubernetes, Rancher.
  • Práci s Bashem, YAML a JSON.

Budete si rozumieť, ak:

  • Máš praktické skúsenosti s Dockerom a Kubernetes.
  • Rozumieš konceptu CI/CD a máš skúsenosti s Gitem.
  • Rád riešiš problémy a automatizuješ všetko, čo sa dá.
  • Vieš, ako vyzerá skript v Bashi a dokážeš nejaký napísať.

Výhodou bude, ak:

  • Ovládaš SQL a máš skúsenosti s ďalšími technológiami ako Rancher, GitLab CI, Kafka a Redis.
  • Dokážeš vytvoriť Helm chart prispôsobený aplikácii.
  • Znáš programovací jazyk Go alebo ekosystém .NET.
  • Máš skúsenosti s distribúciou K3s.

Ak nemáš skúsenosti s niektorými z týchto technológií, nevadí. Nečakajú, že budeš odborníkom na všetko, určite je tu priestor naučiť sa nové veci, ale musíš mať aspoň kvalitné základy, na ktorých sa dá stavať.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

DevOps admin

Základní dovednosti

Docker Kubernetes Bash Rancher GitLab CI Kafka a Redis Go .NET

Výhodou

SQL Helm

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Stabilná firma s multiprojektovým prostredím a autonómnymi tímami.
  • Pod jednou strechou zhromažďujú špičkové technológie a skúsených expertov zo všetkých možných IT odvetví.
  • Podporujú individuálny profesijný rozvoj a s tým súvisiace finančné ohodnotenie.
  • Sú zvyknutí jednať otvorene, narovinu a podporujú proaktívny prístup.
  • Sídlia v krásnych kanceláriách Mississippi House v Karlíne. Majú tam nadštandardné pracovné zázemie – kvalitné stoličky aj monitory s možnosťou zapožičania na home office.
  • Okrem férovej mzdy ponúkajú 20 dní dovolenky + 5 osobných dní + 1 osobný deň navyše za každý odpracovaný kalendárny rok (celkom až 30 dní voľna).
  • Flexibilnú pracovnú dobu a home office podľa dohody.
  • Firemný notebook + mobil s neobmedzeným tarifom aj na súkromné účely.
  • Aktívnu podporu kompetenčného rastu – školenia, certifikácie, mentoring.
  • Lekcie angličtiny s rodeným hovorcom.
  • Mesačný príspevok do systému Cafeteria (karta Multisport, voľnočasové aktivity, dôchodkové sporenie). Stravenkový paušál.
  • V kuchynkách dobrú kávu, čaj aj kakao a ovocné i desiatové bedničky.
  • Mnoho firemných akcií pre rozvoj aj zábavu.
  • Štedrý program na odporúčanie nových kolegov k nám do Adastry.

Informace o pozici

Mzda 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha - Karlín