DevOps engineer pro nové řešení lokálního vývoje

Pro projekt Ochrany dat hledáme kolegu, který nám pomůže s koncepcí a následnou realizací frameworku pro plnohodnotný lokální vývoj bez nutnosti integrace na reálná testovací prostředí. Někoho, kdo se nebojí navrhovat a realizovat nová řešení a samostatně rozhodovat o nejefektivnější technologické strategii.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Koho hledáme

Kolegu nebo kolegyni, který/á:

  • Má zkušenosti s podporou v automatizaci deploymentu a testování.
  • Orientuje se v procesech instalace nových verzí aplikací a udržování jejich provozu.
  • Je mu vlastní správa aplikací a služeb na pomezí mezi aplikačními a provozními týmy.
  • Má zkušenosti s monitoringem aplikací.
  • Přemýšlí nad udržitelností svých řešení.

Cílem projektu je pomoci vývojářům fungovat maximálně nezávisle na reálných systémech a s využitím kontejnerizace a mockování simulovat odezvu externích systémů.

Požadované znalosti:
  • Velmi dobrá znalost Linux OS,
  • SQL,
  • GIT,
  • API (REST, SOAP, GraphQL),
  • pokročilá zkušenost s CI/CD (Gitlab, Jenkins, Azure DevOps, TeamCity..),
  • skriptovací  jazyky, jako např. SH, Bash, PowerShell, Batch..,
  • orientace v problematice sítí.

Klíčem k úspěchu nejsou ale jen konkrétní technologie, protože řešení budeme navrhovat na zelené louce. Oceníme, pokud budeš mít nápady na tooling, který by se dal využít nebo budeš schopen na toto téma připravit rešerši.

Výhodou:

  • Zkušenost s návrhem i realizací přechodu z integračního na lokální vývojové prostředí.
  • Podman
  • Azure DevOps
  • Azure (AKS, WebApps, Azure OpenShift)
  • AWS (VPC, Elastic Beanstalk, EC2, ElastiCache)
  • Docker
  • OpenShift
  • Kubernetes
  • Kafka, Hbase

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

DevOps admin Securita provoz

Základní dovednosti

Linux OK SQL GIT API CI/CD Bash

Výhodou

Podman Azure AWS Docek OpenShift Kubernetes

Softskills

Analytické uvažování Logické uvažování Prezentační dovednosti Tah na branku

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • Projekty, které dávají smysl a klienty, kteří nám důvěřují.
  • Individuální přístup ke každému členovi týmu.
  • Práci, kde je invence vítaná, né bržděná.
  • Vstřícný přístup ke vzdělávání, podporu pro vzdělávání a certifikaci v rámci zvolené odbornosti - až 12 dní studijního volna ročně.
  • Velmi dobré finanční ohodnocení, na základě seniority.
  • při spolupráci na HPP se také můžeš těšit na balíček dalších příjemných benefitů, který obsahuje například:
    • Multisport kartu
    • příspěvek na stravování
    • podporu pro vzdělávání ve formě 12 dnů placeného studijního volna ročně a hrazené certifikační zkoušky
    • 5 týdnů dovolené

Máme u nás ale i projekty se specifičtějším zaměřením, takže pokud jsi v DevOps jako doma, ozvi se nám, rádi to s tebou probereme.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme středně velká společnost s otevřenou firemní kulturou. Náš společný úspěch stavíme na profesionalitě, šikovných lidech a individuálním přístupu k nim, a to jak v oblasti osobního rozvoje, tak hodnocení.

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha