DevOps Engineer - do našeho interního IT týmu

Do našeho interního IT týmu hledáme už zkušenějšího kolegu, kterého baví DevOps a rozumí si především s Kubernetes.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • ADASTRA
  • Mississippi House, Karolinská 706/3, 186 00 Praha 8

Popis pozice

V užším týmu budeš spolupracovat ještě s naší kolegyní (juniornější), které budeš případně pomáhat řešit složitější problémy.

Čemu se budeš věnovat:

  • Správě hybridní/on-premise infrastruktury – Naše interní IT se zaměřuje primárně na backoffice infrastrukturu, která je umístěna převážně on-prem, nebo v privátním cloudu. Sekundárně poskytujeme služby i projektům v rámci Delivery, kde využívají cloudové technologie.
  • Provozu a administraci on-premise Kubernetes clusterů
  • CI/CD procesům – automatizaci buildů a nasazování aplikací přes GitLab CI a Helm
  • Kontejnerizaci – Docker, Kubernetes, Rancher
  • Budeš pracovat s Bashem, YAML, JSON

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máš praktické zkušenosti s Dockerem a Kubernetes
  • Chápeš, co obnáší CI/CD a máš zkušenost s Gitem
  • Rád řešíš problémy a automatizuješ vše, co automatizovat jde
  • Víš, jak vypadá script v Bashi a zvládneš nějaký napsat

Ve výhodě budeš, pokud:

  • Ovládáš SQL a máš zkušenosti s dalšími technologiemi jako Rancher, GitLab CI, Kafka a Redis
  • Dokážeš vytvořit Helm chart šitý na míru aplikaci
  • Znáš programovací jazyk Go / .NET ekosystém
  • Máš zkušenosti s distribucí K3s

Pokud s něčím nemáš zkušenosti, nevadí. Nečekáme, že budeš specialistou úplně na všechno, určitě je tu prostor se mnohým věcem naučit, ale musíš mít alespoň kvalitní základy, na kterých se dá stavět.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

DevOps admin Specialista DevOps

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč věříme, že vám v Adastře bude dobře:

  • Jsme stabilní firma s multiprojektovým prostředím a autonomními týmy
  • Pod jednou střechou sdružujeme špičkové technologie a zkušené experty ze všech možných IT odvětví
  • Podporujeme individuální profesní rozvoj a s tím související finanční hodnocení
  • Jsme zvyklí jednat otevřeně, narovinu a podporujeme proaktivní přístup
  • Sídlíme v krásných kancelářích Mississippi House v Karlíně

Kromě férové mzdy nabízíme:

  • 20 dní dovolené + 5 personal days + 1 personal day navíc za každý odpracovaný kalendářní rok (celkem až 30 dní volna)
  • Flexibilní pracovní dobu a home office podle domluvy
  • Firemní notebook + mobil s neomezeným tarifem i pro soukromé účely
  • Aktivní podporu kompetenčního růstu – školení, certifikace, mentoring
  • Lekce angličtiny s rodilým mluvčím
  • Měsíční příspěvek do systému Cafeterie (karta Multisport, volnočasové aktivity, penzijní spoření)
  • Stravenkový paušál
  • V kuchyňkách dobrou kávu, čaj i kakao a ovocné i svačinové bedýnky
  • Mnoho firemních akcí pro rozvoj i zábavu

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme společnost s neformální firemní kulturou, takže si u nás tykáš jak s kolegy, tak i s generálním ředitelem. Máme stabilní postavení na trhu (přes 20 let) a chceme dál růst. Alfou a omegou jsou u nás špičkové technologie, z nichž některé leadují Gartnerovské kvandranty. Pod vedením expertů se s nimi naučíš pracovat a uděláš si potřebné certifikace.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Mississippi House, Karolinská 706/3, 186 00 Praha 8