Manažer/ka úseku obchodu a marketing

STAPRO s.r.o. je předním poskytovatelem informačních systémů pro zdravotnictví. Naše technologie pomáhají zdravotnickým zařízením zlepšovat péči o pacienty, optimalizovat provozní efektivitu a podporovat rozhodování. Jako lídr v oblasti zdravotnických IT řešení se neustále rozvíjíme a hledáme nové talenty.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

  • Manažerk/ka úseku obchodu a marketingu bude přímým zástupcem ředitele úseku obchodu a marketingu. Vaše role se bude podílet na strategickém plánování úseku a jeho následné realizaci, řízení týmu a optimalizaci našich procesů.

    Jak to u nás funguje?

    Sídlo společnosti a velká část týmu má zázemí na centrále v Pardubicích, kam budete dojíždět na jednání s nadřízeným, případně s vedením společnosti. Kanceláře máme po celé ČR. Vaše zázemí pro případ práce v kanceláři bude v Pardubicích nebo Praze. Značnou část Vaší pracovní doby budete věnovat jednáním se zákazníky. Podporujeme flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova.

    Vaší náplní práce bude:

    • Podpora ředitele úseku při plánování, tvorbě a realizaci obchodní a marketingové strategie společnosti.
    • Koordinace obchodních a marketingových aktivit dle rozhodnutí ředitele úseku.
    • Spolupráce na přípravě a naplňování koncepčních materiálů (plány, popisy procesů, interní předpisy).
    • Řízení úseku v nepřítomnosti ředitele a optimalizace materiálních zdrojů.
    • Podpora při řízení pracovního týmu a jejich odbornosti.
    • Zajištění analýzy trhu pro naplnění vize společnosti.
    • Spoluúčast na tvorbě produktového portfolia a jeho změn.
    • Uvolňování produktů na trh a průběžné vyhodnocování jejich kvality.

    Predikce rozložení pracovní náplně:

    • 80% časové dotace – jednání se zákazníky napříč ČR, účast na konferencích, obchodní aktivity, marketing
    • 20% časové dotace – strategické aktivity, koordinace s týmem/týmu, administrativa

    Co očekáváme od budoucího kolegy?

    • Prokazatelné zkušenosti na manažerské pozici v oblasti obchodu/marketingu
    • Vysokoškolské vzdělání
    • Zkušenost z oblasti IT nebo zdravotnictví podmínkou

    Úvazek

    • 40 hodin týdně

    Datum nástupu

    • Q4 2024, ideálně září/říjen 2024

    Řidičský průkaz

    • Skupina B

    Jazykové znalosti

    • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert

Pozice

Ředitel, CIO Sales manažer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co naopak nabídneme vám?

  • Smysluplnou, odpovědnou a tvůrčí práci ve stabilní a rostoucí firmě.
  • Služební vůz i pro soukromé účely.
  • Odpovídající finanční ohodnocení, na jehož přesné výši se dohodneme na pohovoru. A taky roční prémie při plnění ročního plánu.
  • Možnost částečného úvazku s flexibilní pracovní dobou, 5+1 týdnů dovolené a 5 sick days, které můžete kdykoliv využít.
  • Veškeré potřebné vybavení k práci a příjemné pracovní prostření.
  • Penzijní připojištění, nadstandardní preventivní lékařskou péči nebo třeba hrazené očkování proti chřipce.
  • Příspěvek na stravování a sportovní aktivity, hrazenou výuku angličtiny a spoustu dalších benefitů. Všechny výhody s vámi rádi probereme přímo na online pohovoru!

Výběrové řízení, dle našich předpokladů, bude probíhat v období letních prázdnin až do konce srpna. S ohledem na čas dovolených (pravděpodobně na obou stranách) Vás budeme kontaktovat po přihlášení hned, jakmile to bude možné. Možná právě proto však nečekejte a v případě zájmu neváhejte s přihlášením. Napište nám a pojďme se společně seznámit! Těšíme se na vás!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Pardubice nebo Praha