React developer do Strapi týmu

Ahoj, jsme Notum, oficiální implementační partner Strapi. S platformou Strapi.io spolupracujeme už více než 4 roky a práce nás stále baví! Vyvíjeli jsme některé funkce pro Strapi a rádi bychom tyto zkušenosti předávali dál. Aktuálně hledáme zkušeného developera, který by se přidal do našeho Strapi týmu a pomohl nám posouvat projekty této spolupráce.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

o by tě u nás čekalo:

Developerská část (~ 70 %):

  • Práce na Strapi projektech   – backend v Node.js, customizace frontendu Strapi, frontend webových aplikací, vývoj extra pluginů do Strapi, integrace Strapi do frontendu, deployment
  • Vývoj Strapi open-source pluginů a pluginů zadávaných přímo od vývojářů Strapi (migrační skripty, verzovací pluginy atd.)
  • Tvorba kreativních řešení a rychlých prototypů tak, aby výsledek byl win-win pro Strapi i pro klienta

Kreativní část (~ 30 %):

  • Analýza požadavků zákazníků, návrh a konzultace technických řešení
  • Časem se můžeš podílet na organizaci našich meetupů, vytvářet technický obsah, psát blogy...

Co od tebe požadujeme?

  • Dobrou znalost React   (NextJS) – minimálně 3 roky praxe
  • Slyšel jsi už o Strapi nebo jiném Headless CMS
  • Úroveň angličtiny   min. B2, protože budeš v kontaktu s našimi zahraničními klienty a Strapi partnery
  • Zodpovědnost, samostatnost a komunikativnost
  • Schopnost řešit problémy – pokud jsi problem solver, u nás se neztratíš
  • Chuť se rozvíjet spolu s týmem

Pokud máš zkušenost s Node.js, máš u nás plusové body. Pokud s ním nemáš zkušenost, naučíme tě ho používat.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Javascript developer TypeScript developer

Základní dovednosti

react next.js cms headless cms

Výhodou

node.js strapi

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Férovou odměnu za tvou práci
  • Fajn kanceláře v centru Brna, kde tě ale nebudeme držet násilím – máme hybridní model práce a dny bez meetingů v úterý a pátek odpoledne
  • Čas na osobní život – máme dostatek dovolené (25 dní) a další dny volna pro výjimečné životní události
  • Hardware na míru tvým potřebám
  • Rozvoj v podpůrném prostředí a mnoho workshopů na soft-skills i hard-skills – a můžeš se sám zapojit do rozvoje týmu
  • Další benefity jako:
    • snacky v kanceláři a kvalitní kávu,
    • 50% příspěvek na Multisport kartu + interní Sport challenge,
    • teambuildingy, společné snídaně a pivo po práci s týmem i celofiremní akce

Proč si vybrat tuto nabídku

Nenecháme tě stát na jednom místě nebo se zacyklit, proto budeš mít za zády celý tým Strapi expertů a super parťáků Prostor se technicky vyřádit na Strapi projektech Možnost se posouvat a růst – technicky i v soft-skillových oblastech Půlroční zhodnocení a měsíční reflexe cílů patří k naší firemní kultuře Máme za sebou spoustu hezkých spoluprací, jako jsou: podnikavecesko.cz tryadvocate.com carsdata.com Kromě spolupráce se Strapi pracujeme na technicky zajímavých projektech pro klienty jako Konica Minolta, Direct pojišťovna, zahraniční i české startupy (např. Arbo Technologies). Máme také úspěšný produkt Terapie.cz, který pomáhá lidem najít si terapeuta.

Informace o pozici

Mzda 65 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Místo pracoviště Brno