React Developer

Kdo jsme? Je nás už cca 60. Jsme ostravské vývojářské studio, jehož ambice sahají daleko za hranice okresu, kraje i republiky. Mezi naše klienty patří rozjeté startupy i velké nadnárodní firmy. Protože i majitelé Rakeťáků aktivně programují, problémům vývojářů dobře rozumí. Zakládáme si na otevřené komunikaci a přátelském přístupu, na nic si nehrajeme a máme velké plány. Pracujeme agilně v menších scrumových týmech. Hledáme někoho, kdo se nebojí ponořit do práce a má chuť se posouvat a učit.

  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Co je od tebe potřeba?

  1. Zkušenosti s vývojem webových aplikací a znalost Javascriptu a Reactu
  2. Skvělý bonus je znalost dalších technologií jako: TypeScript, GraphQL, Node.js
  3. Ochota učit se nové technologie a zdokonalovat své znalosti.
  4. A nepůjde to ani bez komunikativní úrovně angličtiny.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Javascript developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co ti nabídneme na oplátku?

  1. Vyhovuje ti víc HPP nebo IČO? U nás si můžeš vybrat typ spolupráce.
  2. Je jen na tobě, jestli budeš pracovat z kanceláře v centru Ostravy nebo spíše z pohodlí domova. Home office je u nás normální, rádi tě ale sem tam uvidíme.
  3. Odměnu přizpůsobíme tvým zkušenostem. Počítat můžeš se až s 80 tisíci a s ročními prémiemi k tomu.
  4. Nečeká tě žádné od 9 do 5. Máme flexibilní pracovní dobu a nebojíme se ji použít!
  5. Odpočívat je třeba. Dostaneš 20-25 dnů dovolené a 4 sick days pro případ, že ti někdy nebude hej.

Proč si vybrat tuto nabídku

- Podpoříme tvoje další vzdělávání a rozvoj. - Vybavení pro práci dle tvého výběru. - Jsi inovátor a chtěl bys mít svůj startup? Pomůžeme ti. Nebo se můžeš zapojit do jednoho z našich startupů a třeba na něm získat i podíl. - A kromě toho všeho ti určitě udělá radost i spousta vychytávek přímo v kanclu. Tak třeba: Xbox, firemní 3D tiskárna, HW dílna, výborné svačinky a káva, rozpálený gril… a hlavně parta lidí, se kterou je prostě radost pracovat

Informace o pozici

Mzda 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Ostrava