Java Developer

Pro nový projekt hledáme zkušeného Java Developera, který se připojí k týmu specialistů zaměřených na vývoj a rozvoj moderních CRM systémů v Telco odvětví. Projekt se zaměřuje zejména na implementaci a kontinuální rozvoj systémů pro obsluhu zákazníků. Cílem je zlepšování zákaznické a uživatelské spokojenosti a zvyšování efektivity v oblasti elektronických kanálů.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

O projektu:

Jedním z našich hlavních projektů je mezivrstva mezi frontendovými aplikacemi a rozsáhlým backendovým systémem, kde zajišťujeme zpracování a úpravu dat pro front-end aplikace. Tento projekt je postaven na microservisní architektuře a využívá moderní technologie jako Spring Boot a Kubernetes, s publikací v Azure Kubernetes.

Co nabízíme:

  • Práci v prostředí s moderními technologiemi jako Java 11, Spring Boot, REST API (Swagger), jUnit, SOAP/WSDL, Kubernetes
  • Možnost spolupráce na nových projektech v oblasti CRM
  • Flexibilní pracovní podmínky s možností hybrid spolupráce

Co oceníme navíc:

  • Zkušenost s Hazelcast
  • Mapstruct
  • Mockito nebo Azure portal

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Java developer Java developer

Základní dovednosti

Java Spring Boot Rest API jUNIT SOAP/WSDL

Výhodou

Hazelcast Mapstruct Mockito Azure

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha