Junior Java Developer

Hledáme šikovného Junior Java Developera, který se chce podílet na rozvoji moderních eCommerce řešení s důrazem na omnichannel.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Náplň práce:
  • Zajišťovat kvalitu eCommerce řešení s důrazem na kvalitu kódu, nasazení a deployment
  • Implementace vzorových řešení a tvorba dokumentace
  • Optimalizace výkonu aplikací ve spolupráci s testovacím oddělením
  • Provádění code review
  • Diagnostika a řešení technických problémů
  • Automatizace procesů v Git flow, CI/CD, monitoringu.

Co požadujeme:

  • znalost programovacího jazyka Java (zkušenost aspoň půl roku)
  • Středoškolské vzdělání (vysokoškolské technického směru výhodou)
  • AJ na úrovni B2
  • Znalost SAP Commerce Cloud solution výhodou
  • Zkušenost s agilním vývojem výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    1 rok

Pozice

Java developer Java developer

Základní dovednosti

Java

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co můžeme nabídnout

  • Práce na atraktivním projektu nejen pro Českou republiku, ale i pro státy v rámci EU
  • Benefity, které máš možnost navolit si sám
  • 5 týdnů dovolené
  • Po zapracování, možnost práce z domova
  • Možnost kariérního růstu

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha