Camunda Developer/ Architekt

Pro našeho dlouholetého klienta hledáme seniorního vývojáře/architekta na platformě Camunda 8, který bude hrát klíčovou roli pro zavádění této moderní procesní technologie do jedné z největších bank v Česku.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
180 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Potřebné znalosti a dovednosti:
Znalost platformy Camunda 8, Zeebe Engine, gRPC protokol, znalost BPMN notace
Znalost Kubernetes, HELM charts, Istio
Znalost Java 21, Spring 6, Spring Boot 3, Hibernate 6, JUNIT 5, Maven
Znalost Elastic (primárně Elasticsearch a Kibana)
Znalost HTTP, TLS, práce s certifikáty a Java keystores
Analytické myšlení a schopnost abstrakce
Samostatný přístup
Spolehlivost, zodpovědnost a důraz na pečlivost
Aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
Dobré komunikační schopnosti

Výhodou:
Znalost Kafka a Kafka Streams
Znalost Artemis MQ messaging
Znalost PostgreSQL a SQL

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Camunda 8 BPMN Zeebe Engine gRPC protokol Kubernetes HELM charts Istio Java 21 Spring 6 Spring Boot 3 Hibernate 6 JUNIT 5 Maven Elastic HTTP TLS

Výhodou

Kafka Kafka Streams Artemis MQ messaging PostgreSQL SQL

Softskills

Samostatnost Zodpovědnost Analytické myšlení Abstraktní myšlení Pečlivost Týmovost Aktivní přístup Komunikační dovednosti

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Férové a otevřené jednání
Školení, vzdělávání a další rozvoj
Osobní přístup a otevřené dveře k vedení
Pravidelná neformální setkání s dobrým jídlem a pitím
Výjimečně krátká splatnost faktur (10 dnů)

Proč si vybrat tuto nabídku

Společnost má ambice stát se číslem 1 mezi moderními bankovními společnostmi. Vedle agility je kladen velký důraz na využívání moderních technologií, pracovníci mají nárok na home-office a najde se čas i na pivo. A Vy můžete být součástí!

Informace o pozici

Mzda 160 000 - 180 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 5 (3 dny HO)