IT Project Manager - Crypto

Baví Tě pracovat na projektech na zelené louce? Chceš se zapojit do vývoje inovativních produktů ve web3 světě? Baví Tě řídit komunikaci, deadliny s klientem i s interním týmem a držet budget? Máš už nějakou zkušenost s vytvářením a nastavováním produktu a chceš se v tom zdokonalovat? Chceš stejně jako my používat nejmodernější technologie a nástroje?

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

V CleevioX vyvíjme digitální web3 produkty pro klienty, kteří si nás vybrali, protože umíme správně analyzovat jejich potřeby a vystavět funkční, inovativní a designově výrazně rozpoznatelný produkt s přímým dopadem na jejich business. Vytváříme hlavně tradovací aplikace a také tap to earn a play to earn platformy.

Projektů nám přibývá a proto hledáme nového kolegu, který nám pomůže odřídit projekty.

Jako správný “projekťák” budeš:

  • Řídit projekt tak, aby šel neustále kupředu
  • Komunikovat s týmem a plánovat ceremonie podle toho, jak bude potřeba
  • Hlídat milníky a budget
  • Spolupracovat s produkťákem a designerem na analýze a specifikacích od samotného začátku
  • Specifikovat požadavky klientů, které máme nejen z Česka, ale i EU a Spojených států.

A pokud Tě cokoli napadne, budeme rádi, když přineseš jakákoli zlepšení.

Jaký bys měl být:

  • Vedl jsi webové i mobilní projekty
  • Jsi schopný nastavit systém řízení a spolupráce s týmem podle scope projektu
  • Zajímáš se o technická specifika a design webových a mobilních aplikací
  • Víš co je blockchain, dex, swap, coins, tokens, staking, farming
  • Používáš Jiru, Confluence a další nástroje pro projektové řízení

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Projektový manažer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co Ti za to nabídneme?

  • Práci na full-time na HPP nebo IČO - dle tvých preferencí
  • Odměnu 70 000 Kč - 100 000 Kč / měsíc na základě zkušeností
  • Můžeš si vzít kdykoliv home-office nebo pracovat úplně remote
  • Je libo MacBook nebo Dell XPS jako pracovní mašinku?
  • Chceš na konferenci, online kurz, školení nebo odbornou knihu? Není problém, Cleevio platí
  • Přihazujeme ti i nějakou kačku na sport aneb máme Multisport karty
  • Dvakrát týdně snídaně + k tomu lednice ala náš Tuzex plná dobrot
  • Malý tým, kde tvůj hlas bude opravdu vyslyšen
  • Volnost v tvorbě a příležitost k neustálému růstu
  • Flexibilitu a příležitost tvořit něco, co bude mít reálný dopad

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Praha Karlín