Projektový AI koordinátor

Pro našho bankovního klienta hledáme projektového koordinátora, který by se připojil k týmu a podpořil vývojové týmy na projektech souvisejících s umělou inteligencí (AI).???? Pokud máte vášeň pro AI a chcete se podílet na inovativních projektech, čtěte dál! ????

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co bude alfou a omegou Vašeho pracovního dne:

  • řídit aktivity AI working group (security, IT, legal, cloud, AI tým) a koordinovat projektové týmy
  • podporovat vývojové týmy a pomáhat jim s realizací use casů v průběhu celého projektového lifecyclu
  • organizovat setkání skupiny
  • sledovat pokrok projektů a reportovat jejich výsledky
  • chuť přinášet nové nápady

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • zkušenosti s projektovým řízením v oblasti vývoje aplikací
  • přehled v oblasti Generative AI
  • silné organizační dovednosti a schopnost řídit více projektů najednou
  • schopnost technické i netechnické komunikace
  • zkušenosti s implementací AI v bankovním prostředí
  • vynikající komunikační dovednosti
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost agilní metodologie při řízení projektů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Projektový manažer IT koordinátor

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha