Konzultant/ka stravovacího modulu nemocničního IS

STAPRO s.r.o. je předním poskytovatelem informačních systémů pro zdravotnictví. Naše technologie pomáhají zdravotnickým zařízením zlepšovat péči o pacienty, optimalizovat provozní efektivitu a podporovat rozhodování. Jako lídr v oblasti zdravotnických IT řešení se neustále rozvíjíme a hledáme nové talenty.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Hlavním úkolem pro konzultanta/ku stravovacího modulu bude poskytování odborné podpory našim zákazníkům při používání nemocničního informačního systému.

Hledáme komunikativní a samostatnou osobnost, která se zajímá o zdravotnictví a má chuť se neustále učit nové věci.

Vaší naplní práce bude:

  • Konzultační činnost v oblasti stravovacího informačního systému: osobní, psanou nebo telefonickou formou, podpora pomocí nástroje HeplDesk
  • Vzdálená podpora provozu a údržby informačního systému
  • Individuální a hromadná školení uživatelů
  • Účast na dílčích implementačních projektech

Jak to u nás funguje?

  • Tým, jehož budete součástí, je částečně v Pardubicích a v Praze. Část Vaší pracovní doby budete věnovat konzultačním schůzkám se zákazníky. Podporujeme flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova.

Co očekáváme od budoucího kolegy?

  • Řidičský průkaz B a chuť cestovat.
  • Středoškolské/Vysokoškolské vzdělání se zdravotnickým nebo IT zaměřením.
  • Zájem učit se nové věci ze zdravotnických oborů a oblasti informačních systémů.
  • Aktivní komunikaci a kreativní řešení problémů.
  • Samostatnost a flexibilitu.
  • Uživatelskou znalost MS Office – Excel, Word.
  • Základní znalost jazyka a prostředí SQL výhodou.

Úvazek

  • 40 hodin týdně

Datum nástupu

  • Ihned

Řidičský průkaz

  • Skupina B

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk minimálně na pasivní úrovni

Zní to zajímavě? Ozvěte se nám, připojte CV a pojďme domluvit společný online call. Těšíme se, až vás poznáme!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

IT konzultant IT konzultant

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co naopak nabídneme vám?

  • Smysluplnou, odpovědnou a tvůrčí práci ve stabilní a rostoucí firmě.
  • Odpovídající finanční ohodnocení, na jehož přesné výši se dohodneme na pohovoru. A taky roční prémie při plnění ročního plánu.
  • Flexibilní pracovní dobu, 5+1 týdnů dovolené a 5 sick days, které můžete kdykoliv využít.
  • Veškeré potřebné vybavení k práci a příjemnou kancelář v historickém centru Pardubic nebo nedaleko centra Prahy.
  • Penzijní připojištění/příspěvek na životní pojištění, nadstandardní preventivní lékařskou péči nebo třeba hrazené očkování proti chřipce.
  • Příspěvek na stravování a sportovní aktivity, hrazenou výuku angličtiny a spoustu dalších benefitů. Všechny výhody s vámi rádi probereme přímo na online pohovoru!

Informace o pozici

Místo pracoviště Pardubice, Praha