VMware Solutions Architect & Consultant

Hledáme novou tvář na pozici VMware Solutions Architect & Consultant Jsme s hrdým partnerem společnosti VMware a aktuálně rozšiřujeme náš expertní tým. Připoj se k nám a buď klíčovým hráčem týmu, který nejen sleduje trendy v oblasti VMware a moderních technologií, ale aktivně je implementuje do praxe.

  • Senior
  • Expert
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Tvoje role bude zahrnovat návrh technických řešení, prvotřídní poradenství pro naše klienty a mentoring pro naše nadějné juniorní kolegy.

Staneš se naší tváří na akcích, konferencích a technologických setkáních. Díky jedinečnému partnerství s firmou VMware se můžeš těšit na účast na unikátních projektech.

Kdo bude tvůj Leader?

Jan Chlápek, Technical Team Lead – VMware: „V Geetoo se mi, za mou téměř pětiletou kariéru, nejvíce zamlouvá variabilita každodenních činností. Člověk se nikdy nenudí, každý den je sám o sobě unikátní. Jakožto Service provider, je naším posláním poskytovat zákazníkům co nejlepší kvalitu produktů a služeb. V praxi to znamená, že člověk u nás přijde do styku s širokým spektrem nejnovějších technologií, spoustu se toho naučí a v kanceláři i po onlineu nalezne partu podobně nadšenců.“

Co Tě na pozici čeká?

Projekty (50 %)

  • Vstup do projektu od technické analýzy až po delivery zákazníkovi.
  • Technická analýza a aktivní komunikace se zákazníkem.
  • Návrh řešení a podpora specialistů při realizaci.

Aktivní rozvoj VMware technologií v Geetoo

  • POC/RnD nových technologií a přispívání k rozvoji Geetoo portfolia.
  • Účast na interních projektech.

Incident handling (25 %)

  • Nejvyšší eskalační úroveň: Jako Engineer budeš hrát klíčovou roli v eskalačním řetězci pro technologický stack svého týmu.
  • Řešení kritických situací s dodavatelským supportem.

Řešení technických požadavků vyplývajících z běžné operativy (25 %)

  • Řešení běžných zákaznických nebo interních požadavků.
  • Plánované změny a další operativní úkoly.

Potřebné praktické dovednosti:

  • Zkušenost na pozici VMware Administrátor, Engineer, Infrastructure Specialist, System Engineer atd. (3-4 roky)
  • Znalost: VMware vSphere, Cloud Director, NSX, Linux
  • Angličtina minimálně na úrovni B2.
  • Platný řidičský průkaz skupiny B.
  • Bonusové body získáš, pokud a máš certifikaci VMware VCP-DCV, případně jiné, znalosti dalších IT technologií od HW jako jsou storage, SAN po hyperscales jako AWS, Azure, …

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

IT konzultant Team leader

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Vzdělání:

  • On-boarding: Ponoříš se do našeho světa. Zjistíš do detailu, čím se zabýváme apod. Tím však rozvoj nekončí!
  • Kariérní růst: U nás nebudeš stagnovat, touto pozicí tvoje cesta teprve začíná.
  • Vzdělávací prostor: Máš možnost se neustále učit a rozvíjet své dovednosti během pracovní doby.
  • Certifikace a školení: Podporujeme získání potřebných certifikací a hradíme školení, která ti pomohou prohloubit tvou expertízu.
Na co se můžeš těšit?
  • Finanční a zdravotní benefity
  • Roční budget na Bolt
  • Referral program
  • HW + Firemní tarif pro Tebe i rodinu
  • Budget na learning a volnočasové aktivity
  • Home Office
  • Volitelné kurzy ENG s Amíkem jak poleno
  • Občerstvení v kuchyňce

Proč si vybrat tuto nabídku

Držíme dobrou partu kolegů a pokud budeš chtít, rádi se kamarádíme i mimo kancelář. Snažíme se, abychom rostli nejen osobně a profesně, ale i mezinárodně. Máme jasný plán a cíl.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Jeremenkova 40B, 772 00 Olomouc