Konzultant – technický analytik

Dokážeš si poradit s náročnou pozicí překladatele mezi technickými specialisty na straně jedné a výkony motivovanými manažery orientujícími se na cíl na druhé straně jednacího stolu. Nevyděsí tě výkres, nebo layout, dokážeš se zorientovat v provozu i jen podle procesních schémat. Znáš dobře své silné i slabé stránky, v silných jsi leaderem a pro pokrytí slabin aktivně rád využiješ síly kolegů? UŽITEK, UŽÍT si to a UŽITEČNOST. Přesně takto zní naše hodnoty.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

CO TĚ U NÁS ČEKÁ?

  • analyzování a popis současného stavu, navnímání technických řešení a jejich možných slabin v reálných provozech.
  • aktivní komunikace s klienty i dodavateli, identifikace potřeb a úzkých míst;
  • soustavný sběr požadavků pro cílový stav, součinnost při formulaci zadání a změn;
  • tvorba zadávací dokumentace a funkční specifikace;
  • organizace a vedení workshopů s klíčovými a dalšími uživateli navrhovaného řešení;
  • zpracovávání přehledných výstupů jednotlivých šetření, vytvoření a revize návazné v a potřebných návodek / manuálů;
  • koordinace otevřených bodů a úkolů;
  • schopnost technicky vyhodnotit as-is stav a navrhnout funkční postup nutných úprav a změn.

Tvůj checklist:

✅ vysoká škola ideálně technického směru;
✅ zkušenost z výrobních, nebo konstrukčních prostředí;
✅ v Excelu zvládneš nejen kontingenčky, ale i makra. Zároveň zvládneš vytvořit i prezentaci, na kterou jsi pyšný;
✅ dokážeš vést schůzku v angličtině a ani telefonování v cizím jazyce tě nerozhodí;
✅ zvládneš se ptát “proč“ a dokážeš analyticky pátrat po příčině problémů;
✅ dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemné a profesionální vystupování;
✅ zkušenosti s procesní analýzou, výhodou zkušenost s projektovým řízením;
✅ dobrá orientace v IT oblasti, zájem o svět informačních systémů;
✅ proaktivní přístup k práci a ochota se učit novým věcem;
✅ řidičský průkaz je samozřejmostí a auto od nás na projekt taky! Důležitá je i časová flexibilita a ochota cestovat (pravidelné dojíždění ke klientům mimo Prahu).

Novinka u nás

Tato firma má u nás novou Kariérní stránku pro IT profesionály, kde najdeš vše, co potřebuješ! Technologický stack, lidé, hodnoty, kultura, průběh náboru, benefity, obrázky, videa, atd. - to vše na jednom místě.

Zobrazit kompletní kariérní stránku

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Procesní analytik IT konzultant

Základní dovednosti

Práce v týmu Analytické myšlení Optimalizace procesů IT

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie A takhle to u nás vypadá

Hlavní pobočku najdeš v Praze v Dejvicích v budově Hadovky, ze které si můžeš užívat výhled na celé Dejvice z velkých prosklených oken a terasy. Máme ale také menší kanceláře v Brně a Hradci Králové.

Výhody práce u nás Benefity

Hledáš práci, která ti poskytne nejen finanční ohodnocení, ale také podporu tvého růstu a rozvoje?
Připoj se k nám a využij naše benefity pro zdravý a vyvážený životní styl!

  • Stravenkový
    paušál
  • Multisport
    karta
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na DIP a penzijko
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Referral
    program
  • Notebook a mobil
  • Mobilní tarif
  • 25 dní dovolené
  • Logio otcovská
  • Sick days
  • Pružná pracovní doba
  • Work life
    balance
  • Logio dětský
    koutek
  • Občerstvení
    a káva
  • Zdravé
    svačinky
  • Pet-friendly
    office
  • Teambuildingy
  • Školení
    a vzdělávání
  • Výuka cizích
    jazyků
  • Psycholog
  • Hackathony
  • Elektrokola
  • Služební auto
TOP firma

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha