UX/UI designer

Pokud jsi UX/UI designer a aktuálně se rozhlížíš po něčem novém, hledáme na projekt k našemu možná právě tebe!

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Senior UX / UI designer
Na této roli budeš vylepšovat aplikace a webové stránky. Staneš se nedílnou součástí týmu, kde bude moct ovlivnit, jak budou vypadat digitální kanály, které denně používají stovky tisíc klientů.

Jak klient funguje?
Rádi posouvají věci rychle kupředu a nepotrpí si na zkostnatělé procesy. Proto už nějaký čas fungují agilně a pojmy jako SCRUM nebo SAFe se stanou tvým denním chlebem.
Záleží jen na tobě, který z digitálních kanálů ti bude bližší. Ať už se budeš cítit jako ryba ve vodě v Internetovém bankovnictví, Smartbankingu nebo na public webech, vždy budete mít k dispozici řadu kolegů, s kterými budete daný kanál společně rozvíjet. K UX přistupuje z gruntu - od výzkumu, analýzy dat, přes uživatelské testy až k přípravě wireframů a finálních grafických návrhů. K tomu ti samozřejmě poskytne všechny potřebné nástroje jako Adobe Analytics, Axure, InVision a další.

Jak si tě představujeme?
- Máš alespoň 5 roků zkušeností s vývojem webových a mobilních aplikací.
- Orientuješ se v aktuálních designových trendech a nebojíš se je prosadit.
- Umíš se zamyslet nad uživatelskými cestami a doptat se na důležité věci tak, abyste ušili klientovi na míru nový prodejní proces, novou funkcionalitu či službu.
- Wireframy a klikací prototypy jsou pro tebe hračka a dokážete je sekat jak Baťa cvičky.
- Jsi spolehlivý, organizovaný a práci si umíte naplánovat tak, že splníš daný termín a věci dotáhneš do úplného konce.
- Nedělá ti problém prezentovat výsledky i nejvyššímu vedení a to i přes to, že výsledek nesplňuje jejich očekávání.
- Naopak, v rukávu už máš připravené řešení, které bude maximálně proklientské.
Co budeš dělat?
- Staneš se součástí jednoho z agilních týmů, kde se budeš podílet na rozvoji  digitálních kanálů od prvních brainstormingů až po finálních testování.
- Budeš navrhovat user flow, end to end customer digital journer, wireframy i detailní klikací prototypy.
- S kreativním týmem budeš spolupracovat na designové fázi projektu, s copywritery ladit texty a s vývojáři naopak ladit responzivitu či přístupnost pro nevidomé.
Na co se můžeš těšit?
- Na smysluplnou práci, ve které se může tvoje kreativní já opravdu vyřádit.
- Propracovaný systém vzdělávání, takže pokud ještě nemáš například SAFe úplně v krvi, rychle tě to naučíme.
- Maximální flexibilitu a home office.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

UX designer UI designer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Praha - Stodůlky/HO