Operátor fotogrammetrického systému

Hledáme operátorku/operátora fotogrammetrického systému na externí spolupráci na 60% úvazek.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
Úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Hledáme operátorku/operátora fotogrammetrického systému na externí i interní spolupráci. Potřebujeme někoho, kdo se naučí pracovat v linuxovém prostředí a má alespoň dvouletou zkušenost na GISové pozici. Tvým denním chlebem bude práce s naším fotogrammetrickým softwarem jménem Vadstena. Budeš připravovat a kontrolovat vstupní data, dohlížet na průběh výpočtu, kontrolovat výsledky a reportovat, případně analyzovat chyby. Pokud narazíš na problém, zkušenější kolegové ti rádi pomohou. Při práci se potkáš s různými technologiemi, např. Pythonem či SQL, jejichž znalost je výhodou.

Co bys měla/měl zvládnout?

  • QGIS na aktivní uživatelské úrovni - vizualizace, kontrola, analýza dat.

  • Pracovat v Linuxu - příkazová řádka, čtení logů; BASH a GDAL výhodou. V případě potřeby zaškolíme.

  • Na každodenní bázi komunikovat v angličtině – porozumět anglicky psané dokumentaci, napsat ticket, apod.

  • Výhodou jsou základy SQL a Pythonu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Unix/Linux admin

Základní dovednosti

Linux Jira QGIS

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Občerstvení na pracovišti

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Částečný úvazek
Místo pracoviště Praha