Medior Application Monitoring Specialist - TietoEvry (Scandinavia rules!)

Hledáme týmového hráče, jenž má rád velké výzvy a pečlivě sleduje nebo analyzuje nejen své pokroky, jelikož přesně tohle je naši denní náplní. Chceme, aby zákazníci dosahovali nejlepších výsledků. Komplexní a unikátní řešení rozsáhlé monitorovací infrastruktury TietoEVRY tohle dokáže. Dostupnost spousty služeb je v našich rukou a bráníme tak před nežádoucími výpadky. Zároveň získáš přístup k nejmodernějším technologiím na trhu!

  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Budeš zodpovědný/á za:

  • Zlepšení, inovace a automatizaci rutinní práce
  • Implementace řešení zákazníkům
  • Konfigurace a údržbu nástrojů, včetně infrastruktury
  • Přípravu nových řešení a procesních zlepšení
  • Návrh a testování automatizačních scriptů
  • Vývoj a testování monitoringových scriptů

Očekávané znalosti:

  • Pokročilé zkušenosti programování v jazycích Python, JavaScript, C++ nebo C#
  • Povědomí o nástrojích určených pro monitorování (např. SilkPerformer, SilkTest, HP LoadRunner, Dynatrace, CA Introscope)
  • Pokročilé znalosti Windows a Unix systémů
  • Základní znalosti síťové komunikace
  • Ovládání skriptovacích jazyků pro Windows a Linux shell
  • Znalost ENG na komunikativní úrovni

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Sítě provoz Unix/Linux admin

Základní dovednosti

Application performance monitoring Python Unix Windows

Jazyky

Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

  • Super kolektiv, fajn managery a skvělou severskou firemní kulturu
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Týden dovolené navíc a 2 sick days
  • Home Office, flexibilní pracovní doba – work-life balance u nás není jen pojem
  • Možnost osobního rozvoje, spolupráce se špičkami ve firmě, se zahraničními kolegy, tréninky a certifikace, práce s nejnovějšími technologiemi
  • Nápoje a ovoce na pracovišti zdarma
  • Cafeteria benefity – sauna, zaplacení dovolené, nákup vitamínů nebo třeba kurz paraglidingu
  • Další interní benefity (stravenkový paušál, penzijní a životní připojištění, životní jubilea, apod.)
  • Fitko v budově zdarma nebo Multisport karta

Proč si vybrat tuto nabídku

Na změny reagujeme rychle, ale máme také stabilní projekty, které pro svou komplexnost posouváme dopředu menšími a promyšlenými změnami.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Remote