IT network specialist Praha/Olomouc

Do Banky Creditas hledáme na centrály do Prahy nebo Olomouce nového kolegu. Přidejte se do týmu našich ICT specialistů! Staňte se součástí našeho L2 supportu.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Specialista/ tka networkingu u nás:

  • zodpovídá za bezproblémový chod sítí pro všechny naše centrály a pobočky
  • spravuje a monitoruje interní a externí služby jako LAN, WAN, WAF, 802.1x
  • bude mít ve správě všechny Firewally, routery a switche
  • zodpovídá za údržbu a modelování síťové architektury
  • komunikuje s externími dodavateli internetových konektivit, MPLS a služeb jako DDoS protection
  • aktualizuje dokumentaci, sleduje vývoj nových trendů v oblasti IT
  • provádí monitoring infrastruktury a dodržování SLA na dostupnost systémů
  • vyřizuje požadavky a problémy, dodržuje stanovené SLA

Co je pro práci potřeba:

  • znalost pojmů jako OSI model, VLAN, WAN, LAN, SSL inspekce, MPLS, ISP, DDoS, atd.
  • zkušenosti s obsluhou a správou 802.1X, wifi, VLAN, síťovou architekturou
  • zkušenosti s obsluhou a správou technologií: Cisco, CheckPoint, Fortigate
  • výborná znalost a práce s MS Office (Word a Excel)
  • analytické schopnosti / logického myšlení.
  • komunikační dovednost a také chladnou hlavu v napjatých situacích
  • alespoň maturitní vysvědčení a čistý Rejstřík trestů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Sítě provoz

Základní dovednosti

WAN WAF 802.1x LAN SSL inspekce MPLS ISP DDoS Cisco CheckPoint Fortigate

Softskills

analytické myšlení komunikace

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč u nás budete pracovat rádi:

  • pracovat budete pro dynamicky se rozvíjející českou banku
  • dostanete prostor se realizovat a rozvíjet se spolu s námi
  • každý den je jiný, pestrost práce a výzvy jsou zaručeny
  • kancelář budete mít v centru Olomouce
  • zaměstnanecké benefity: 25 dní dovolené, My Days, Cafetérie, slevy v lékárnách AVE
  • ke mzdě náleží stravenkový paušál
  • získáte zvýhodněné sazby na vybraných bankovních produktech
  • od společnosti Vodafone si vyberete výhodné tarify na volání/internet
  • odměny za Doporučení nového kolegy a výročí v Bance
  • dle individuální domluvy bude možná práce z domova
  • práce je na HPP, pracovní doba s pevným úsekem (9:00 - 15:00)
  • Nástup: co nejdříve

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha nebo Olomouc