TESTER/TESTERKA SOFTWARU A PŘÍSTROJOVÝCH SYSTÉMŮ

Česká společnost LABORATORY IMAGING s.r.o. hledá spolupracovníka pro testování softwaru a přístrojů dodávaných do kriminalistických laboratoří po celém světě. Vývoj vlastního programového vybavení a laboratorní přístrojové techniky běží ve firmě již 30 let s výhledem na další významné rozšiřování kapacit v nové firemní budově kolaudované v roce 2023. Více na www.forensic.cz.

  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Náplní práce bude:
- ve spolupráci s programátory testování nových funkcí softwaru,
- ověřování opravených chyb v programech,
- testy celých přístrojových sestav vyráběných ve firmě (vyvíjíme vlastní hardware, elektroniku a firmware),
- analýza chybových hlášení od zákazníků (TeamViewer, email, telefon), analýza logovacích souborů.
Očekáváme:
- vysokoškolské vzdělání v technickém nebo přírodovědném oboru,
- cit a porozumění pro software, pečlivost, vytrvalost a smysl pro detail,
- znalost angličtiny.
Tato pozice nabízí velký potenciál pro další rozvoj schopností, pravomocí i samostatnosti. V případě zájmu nám prosím pošlete svůj profesní životopis na adresu nabor (a) lim.cz .

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Tester

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme

  • rozmanitou práci se zajímavými technologiemi

  • dobré finanční ohodnocení

  • prémie 2x ročně, příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti

  • individuální a kolegiální přístup, máme menší flexibilní týmy bez korporátních zvyklostí

  • příjemné prostředí moderní budovy v blízkosti nádraží Praha – Hostivař

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha Hostivař