IT Tester

Aktuálně hledáme pro našeho klienta z bankovního prostředí IT Tester do za účelem rozšíření týmu Operations IT Development, který aktuálně hledá kapacity pro projekt Simple Request (přepis LN).

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
6 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Popis a požadavky:

Kandidát bude mít v každodenní náplni práce: testování bankovních aplikací, komunikace s vývojáři, analytiky a ostatními testery. Bude připravovat testovací scénáře a provádět detailní analýzu testů a jejich samotnou exekuci. Provolávat REST služby pomocí Postmana a dohledávání logů v Kibaně.
Kandidát bude pracovat s nástroji JIRA, XRAY, Confluence, O365. Dále by měl mít minimální znalost SQL a umět vyhledávat/upravovat data v PostgreDB. Dobrá znalost automatizace testů, v rámci manuálních testů bude následným krokem jejich přepis do automatizace (JAVA, Phyton).

Výhodou:

• Znalost bankovního prostředí

Požadovaná seniorita: Medior

Další informace:

Odd. má cca 10 členů s nimiž bude kandidát v každodenním kontaktu
Primárně bude probíhat komunikace v rámci týmu v ČJ
Úroveň AJ A2 (slovem/písmem)
Rozvržení pracovního týdne 2 x HO a 3 x Onsite (dle standardů banky), v době zaučení bude nutná více onsite přítomnost v bance
Pracovní cesty v rámci pozice nebudou probíhat
Odhadovaný začátek spolupráce v průběhu 10/2024 (bude závislé dle průběhu VŘ)
Odhadovaný konec 10/2025 (s pravděpodobným přesahem do období po 10/2025)
Pozice bude využívána na full time po celu dobu
První kolo pohovorů bude probíhat online formou (Teams), délka 30 minut

Místo výkonu práce se nachází v Praze.
Forma spolupráce: IČO
Rozsah spolupráce: Full-time

Kombinace HO a onsite
Délka alokace: dlouhodobá spolupráce
Možný nástup: ASAP

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Tester Tester

Základní dovednosti

testing manuální testování

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 4 000 - 6 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 19.09.2024
Termín nástupu 01.10.2024