Koordinátor IT projektů s technickým přesahem

BZ Company Internacional, s.r.o. logo

Hledáme schopného a technicky zdatného profesionála na pozici Koordinátor IT projektů s technickým přesahem. Tato role kombinuje projektové řízení s technickými úkoly, jako je testování nově vyvinutých informačních systémů, webových stránek, e-shopů a dalších digitálních produktů, stejně jako tvorba dokumentace a manuálů

  • Homeoffice
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Vaše úkoly:

  • Koordinace IT projektů, včetně administrativy, sledování termínů a zajištění fakturace.
  • Přímá komunikace s klienty pro vyjasnění požadavků na design a funkcionalitu.
  • Kontrola a testování výstupů od programátorů, zajištění jejich kvality před předáním klientovi.
  • Vytváření manuálů funkcí a procesů nově vytvořených informačních systémů a jejich nadstaveb.
  • Školení klientů na používání nově vytvořených produktů.
  • Spolupráce s týmem na jednoduchých úpravách a opravách.
  • Možnost podílet se na grafických úpravách a copywritingu, přičemž zkušenosti s grafikou jsou výhodou.

Požadujeme:

  • Příjemné vystupování, zodpovědnost, schopnost organizace a samostatnost.
  • Schopnost formulovat otázky a získat od klienta všechny důležité informace.
  • Schopnost zvládat kritické situace a efektivně řešit problémy.
  • Technické vnímání, představivost a praxe s vedením IT projektů, jejich testováním nebo programováním.
  • Výborná znalost českého nebo slovenského jazyka, jak slovem, tak písmem.

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Tester

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu od pondělí do pátku dle domluvy.
  • Místo výkonu práce v Olomouci, s možností práce z domova dle dohody.
  • Práci v přátelském a podporujícím kolektivu.

Proč si vybrat tuto nabídku

Pokud máte rádi kombinaci projektového řízení a technické práce, jste zodpovědní a komunikativní, rádi vás uvítáme v našem týmu! Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho dynamického týmu!

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Olomouc
Termín nástupu 01.11.2024