Test Lead/Senior Test Analyst

Pro našeho významného klienta z bankovního prostředí hledáme Test Lead/Senior Test Analyst.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
5 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pro našeho významného klienta z bankovního prostředí hledáme Test Lead/Senior Test Analyst.

Leadra, který má chuť posouvat věci dopředu a pracovat na věcech pro naše interní i externí klienty. Naše procesy jsou designované pro internetové bankovnictví v Georgi, pro bankéře na pobočce, pro telefonní bankéře i zpracovatele na Operations. Poznáte tak komplexní fungování banky.
Budete součást E2E agilního týmu, kde jsou zastoupeni specialisté za business i customer experience, ale i IT role včetně IT administrace a podpory aplikací. Budete mít možnost se účastnit klientských výzkumů a poznat tak naše klienty.
Vaší agendou bude i digitalizace a automatizace bankovních procesů včetně možnosti zapojení robota a umělé inteligence.

Co vás v této roli čeká?

Vedení testovací týmu
Automatizace testovacích scénářů
Ověřování kvality dodávek platformy i BUS procesů
Spolutvorba jedné z hlavních bankovních platforem.
Každodenní kooperace jak s agilním týmem, tak s dalšími týmy spolupracujícími nad platformou.

Co požadujeme?

Základní znalost SQL
SOAPUI na úrovní kontrola nových služeb a porozumění response
Rest API na úrovní kontrola nových služeb a porozumění response(HTTP códy, metody atd...)
Kibana
Robot Framework a Playwright - výhodou
OpenShift
Čtení anglické dokumentace
Vedení lidí

Co by vás mohlo zajímat:

Termín nástupu: ihned
Onsite/Home office:  3 dny onsite/2 dny home office
100% alokace

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Test leader Test analytik

Základní dovednosti

testování SSOAPUI REST API SQL

Softskills

komunikace vedení lidí

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 5 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 01.07.2024