SENIOR QA TESTER - team leader

Baví Vás testování softwaru a umělá inteligence? Chcete si sáhnout na výsledek své práce? A máte chuť vzít celý proces testování do svých rukou a posunout ho dopředu? V RACOMu Vám to umožníme!

  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Naše produkty zajišťují přenos dat v mnoha kritických aplikacích po celém světě - od distribuce elektřiny v Mexiku, přes monitoring seismické aktivity na ledovci v Chile, po těžbu ropy u pobřeží Austrálie. Klíčovým parametrem pro všechny tyto aplikace je spolehlivost - nejen že naše zařízení odolají náročným povětrnostním podmínkám, ale náš software musí zajistit zákazníkům 24/7 nepřetržitou službu a plnou funkcionalitu kdykoliv a kdekoliv. Proto je pro nás testování neodmyslitelnou součástí vývojového procesu ve všech jeho fázích.

Co Vás čeká

  • Dáme Vám příležitost tvořit architekturu našich testů v úzké spolupráci s týmem SW vývoje. Rádi Vás podpoříme v hledání nových cest - třeba využití moderních testovacích nástrojů s podporou AI.
  • Hlavním úkolem pro Vás bude vývoj frameworku automatizovaných regresních testů firmwaru do našich zařízení. V pravidelných intervalech se testuje nový release candidate firmwaru, sada testů se spouští i na daily builds.
  • Testeři také řeší požadavky na typové testy od vývojářů, tvoří předpisy pro manuální testy. Podíl manuálních testů se snažíme postupně minimalizovat.
  • Testovací skripty pro backend (přes vlastní RPC API) programujeme aktuálně v Pythonu, frontend využívá JavaScript a nejnověji framework Playwright (dříve Selenium).
  • Test cases vytváříme ve spolupráci s vývojem a produktovým managementem.
  • Čeká Vás koordinace a mentoring menšího týmu 3-4 kolegů.

Co očekáváme

Hledáme zkušeného testera, kterého lákají moderní technologie a má chuť posouvat věci kupředu. Zároveň uvítáme leadera, který si vezme pod křídla náš stávající tým.

Očekáváme především:

  • víceletou zkušenost s testováním softwaru a automatizací testů - potřebujeme profesionála, o kterého se budeme moct opřít
  • znalost programovacího jazyka Python nebo JavaScript - uplatnění u nás najde jeden i druhý; bude i na Vás, kterým směrem vývoj posunete
  • přehled v oboru a zájem o moderní technologie
  • angličtinu na úrovni psaní dokumentace (min. B1)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Test leader Python developer

Základní dovednosti

Python JavaScript VŠ/SŠ vzdělání technického směru zkušenost s nástroji pro správu verzí (git)

Výhodou

zkušenost s vedením týmu

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Věříme, že osobní spokojenost lidí se odráží ve fungování firmy a proto se snažíme sladit osobní a pracovní životy našich lidí. Konkrétně to u nás znamená:

  • flexibilitu – nesedíme každý den v kanceláři, zároveň se tu ale rádi potkáváme – práce z domu je fajn, zatímco někdy je užitečnější se nad problémy sejít, kombinujeme obojí
  • práci na míru - společně si domluvíme pracovní náplň a podmínky - spíš než na tabulková místa a tituly na vizitkách se soustředíme na konkrétní práci a odpovědnost jednotlivých lidí
  • příjemné prostředí - máme samostatné kanceláře pro 2-5 lidí; potkáváme se rádi (na kafi, na obědě, nebo po práci na kole), ale zároveň respektujeme potřebu nerušené soustředěné práce a do společných akcí nikoho nenutíme
  • stabilitu - už přes 30 let jsme soukromá česká firma a všechny vlastníky stále známe jménem - potkáš se s nimi běžně na chodbě i na společných akcích
  • ubytování - v Novém Městě na Moravě umíme nabídnout pokoj ve sdíleném bytě i zvýhodněný pronájem celého

Proč si vybrat tuto nabídku

Testování pro nás není povinnost, ale integrální součást našeho vývoje, hluboce zakořeněná ve firemní DNA. Pokud je pro Vás testování smysluplná cesta, a ne jen kariérní mezikrok, rádi Vám dáme důvěru a veškerou podporu k dalšímu rozvoji.

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Nové Město na Moravě